reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To moze tez sprobuje [emoji6] moze jakies siemie lniane na ten zoladek byc mogla pic, to podobno lagodzi. Mnie znowu od miesa jakos odrzucilo, jedynie co to mam na szynke ochote, a tak to jakos nie ciagnie mnie.
No z tym jedzeniem to masakrę mam. Nie wiedziałam ze aż tak zle będę to znosić. Kochana dzieki!!!!❤️ Przypomniałaś mi żeby zalać siemię na rano! Na smierć zapomniałam.
 
reklama
Raczej radzą 2 lata poczekać. Moja siostra zaszła w ciążę 1.5 roku po cc i ją gin opierdzielił z góry na dół, że to za wcześnie.
Z tego powodu (choć wcale mi się to nie uśmiecha), gdyby mi się kiedyś udało, będę cisnąć o naturalny, bo jestem za stara żeby czekać x lat na następne...

Naturalnie nie mogłam rodzić a bardzo chciałam ... wiem jak wychodziłam ze szpitala to lekarz tez mówiłam ze lepiej dwa lata ,ale niestety wiek, choroby, praca i problemy z dzieckiem nie pozwalają mi czekać tyle . Dbałam o to by wszystko się dobrze goiło . Fizjo mnie badał i mówi że wyglada wszystko bardzo fajnie . Znam przypadki że 6 miesięcy po cc była wpadka i kończyło się dobrze ale mam tez świadomość czym to grozi . Zobaczymy ...liczę że w moim przypadku lekarz podzieli moje zdanie .
 
Naturalnie nie mogłam rodzić a bardzo chciałam ... wiem jak wychodziłam ze szpitala to lekarz tez mówiłam ze lepiej dwa lata ,ale niestety wiek, choroby, praca i problemy z dzieckiem nie pozwalają mi czekać tyle . Dbałam o to by wszystko się dobrze goiło . Fizjo mnie badał i mówi że wyglada wszystko bardzo fajnie . Znam przypadki że 6 miesięcy po cc była wpadka i kończyło się dobrze ale mam tez świadomość czym to grozi . Zobaczymy ...liczę że w moim przypadku lekarz podzieli moje zdanie .
Możesz zrobić badania grubości blizny. Bo to nie chodzi o powłoki sķórne tylko o bliznę na macicy. Moją siorę skierowali właśnie na takie badania do jakegoś ośrodka w Poznaniu. Może zawczasu ocenią czy blizna jest już wystarczająca.
 
Naturalnie nie mogłam rodzić a bardzo chciałam ... wiem jak wychodziłam ze szpitala to lekarz tez mówiłam ze lepiej dwa lata ,ale niestety wiek, choroby, praca i problemy z dzieckiem nie pozwalają mi czekać tyle . Dbałam o to by wszystko się dobrze goiło . Fizjo mnie badał i mówi że wyglada wszystko bardzo fajnie . Znam przypadki że 6 miesięcy po cc była wpadka i kończyło się dobrze ale mam tez świadomość czym to grozi . Zobaczymy ...liczę że w moim przypadku lekarz podzieli moje zdanie .

ja rodzilam w Stanach, tez cesarka. Tak mowili o roku odpoczynku.
 
Ciemnieje. Ciekaw jaka wartosc bety
Wyniki beda raczej popoludniu.
20181029_071543.jpg
 

Załączniki

  • 20181029_071543.jpg
    20181029_071543.jpg
    48,7 KB · Wyświetleń: 647
reklama
Do góry