reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Asia , jak chcesz brac acard i heparyne to powinnas zejsc dawke nizej z heparyna i wtedy dolozyc akard. Czyli jak masz 0,6 to bierz 0,4 i acard. Ja mialam do wyboru obydwie opcje , biore tylko heparyne.
 
@JoannaRak ja nie mam żadnych wskazań a dr powiedziała mi tym razem że dołoży heparynę i acard bo jak nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi.
@Kurcia no to nie pozostaje nic tylko kciuki trzymać do jutra. Sikniesz wieczorem? ;)
Mi i novum tez dali heparyne i accard mimo braku zalecen a i encoeton.encorton zalecal i Pasnik i accofil a intralipid ma wlasna reke wezme. Mysle ze nie zaszkodzi a moze pomoc[emoji16]
 
Dziewczyny OMG byłam dzisiaj na strzelnicy i strzelam z 5 broni. To niesamowite jaka człowiek czuje pokorę przy takiej broni. Strasznie się bałam i chwałam za mężem łuski latały i ta swiadomosc jak strzelasz że możesz zabić!!!!! Ale wiecie co świetnie się bawiłam na początku ręką mi latała że nie umiałam utrzymać a później skupienie cel i buuuuuch :) według naszego instruktora kobiety zawsze lepiej strzelają i ja dzisiaj pokazałam :) do tego stopnia że zapusalismy się do klubu :)
 
Dziewczyny OMG byłam dzisiaj na strzelnicy i strzelam z 5 broni. To niesamowite jaka człowiek czuje pokorę przy takiej broni. Strasznie się bałam i chwałam za mężem łuski latały i ta swiadomosc jak strzelasz że możesz zabić!!!!! Ale wiecie co świetnie się bawiłam na początku ręką mi latała że nie umiałam utrzymać a później skupienie cel i buuuuuch :) według naszego instruktora kobiety zawsze lepiej strzelają i ja dzisiaj pokazałam :) do tego stopnia że zapusalismy się do klubu :)
Ja dziś odważyłam się zerknąć na ubranka noworodkowe. Matko jakie to maleńkie:)
 
reklama
Do góry