reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
a ja poniewaz nie lubimy sikańców, a betę przecież znałam już wczoraj to prowowadzę eksperyment pro publico bono... [emoji14] Zobacz załącznik 911420Zobacz załącznik 911422
Kurcia ty testomaniaku :D Jak masz karton to dawaj teraz do wuceta na seryjke:D
Dziewczyny mam chwile to pisze jak po wizycie, doktor Niedbala bardzo fajna (Invicta Wawa), wytlumaczyla, sprawdzila i przepisala co trzeba. A co najfajniesze jak jej mowilam o Pasniku to ona mowi ze uwielbia tego lekarza, sama czasami sie z nim konsultuje i ze jest wspanialy. Pierwszy raz cos takiego slyszalam o ginie o Pasniku.
A wiec teraz 5 dni progesteronu i transfer w piatek. A takie mam brwc leki teraz:
1.encorton 10mg (zalecenie Pasnika to biore od 6dc)
2.estrofem 2x1 (biore od 2dc)
3.luteina dopochwowa 3x2 (zaczynam dzisiaj)
4.luteina podjezykowa 3x2 (zaczynamy od dnia transferu)
5.proxicam jelfa (antybiotyk to tylko na transfer)
6.relanium 2x1 (od transferu przez 4 dni)
7.GCSF to podobno jest filgastryn (neopopen) nie mam jeszcze informacji jak to bede brac ale to mowila ze cos podskornego jest. Znacie to? jak to sie bierze? Musze napisac do mojej pani doktor i spytac sie czy mialaby cos takiego dla mnie lokalnie?
8.plaquenil - tez po stwierdzeniu ciazy, nie wiem jeszcze co i jak? to cos tez na immunologie. znacie to moze?
9.fraxiparine, to rozumiem na rozrzedzenie krwi.

Czy czegos mi brakuje? Co myslicie?
Asiula ten GCSF to to samo co accofil, skoro to filgrastim. Myślę, że masz wszystko co potrzeba :D Ten plaquenil to dla mnie jakas nowośc ale jak czytam to on ma zahamować twoja reakcję immunologiczną w tym przypadku na zarodek, więc obstawa pierwszorzędna!
Kuzwa jaja jakoes on juz siebie Boga jakoegps robi przez swoje zachoaanie. Ppwiedz babie tej jego asystentce ze Ty masz juz bilet i wydalas kase wiec niech sie on troche ogarnie.. jakas zla ostatnio na niego jestem. Ppdczas.tramsferu ppwiedzial o spbie I am hero.... moj maz parsknal smiechem[emoji4]
Kuźwa no niezły jest, o ile jeszcze o nim myślałam jako o ostatniej desce ratunku w razie czego tak teraz chyba jestem całkowicie na NIE. Jak można się wtrynić na transfer "bez pytania", strzelac focha, że ktoś nie chce zapłacić (dla niektórych nawet ta stówa może być dużą sumą, zwłaszcza, że za wizyty wyciągnął już i tak wystarczająco) i jeszcze przy pacjentach pierdolić o sobie, że jest bohaterem, kiedy przerwał stymulację, a kontrola była tylko po to, żeby spr czy nie ma torbieli, a nie był to monitoring. SHOCK :szok::szok::szok:
 
Kurcia ty testomaniaku :D Jak masz karton to dawaj teraz do wuceta na seryjke:D

Asiula ten GCSF to to samo co accofil, skoro to filgrastim. Myślę, że masz wszystko co potrzeba :D Ten plaquenil to dla mnie jakas nowośc ale jak czytam to on ma zahamować twoja reakcję immunologiczną w tym przypadku na zarodek, więc obstawa pierwszorzędna!

Kuźwa no niezły jest, o ile jeszcze o nim myślałam jako o ostatniej desce ratunku w razie czego tak teraz chyba jestem całkowicie na NIE. Jak można się wtrynić na transfer "bez pytania", strzelac focha, że ktoś nie chce zapłacić (dla niektórych nawet ta stówa może być dużą sumą, zwłaszcza, że za wizyty wyciągnął już i tak wystarczająco) i jeszcze przy pacjentach pierdolić o sobie, że jest bohaterem, kiedy przerwał stymulację, a kontrola była tylko po to, żeby spr czy nie ma torbieli, a nie był to monitoring. SHOCK :szok::szok::szok:
Szczerze mówiąc to ja tez w szoku jestem ze tak się zachował! A takie miałam o nim dobre zdanie ale teraz to troche nadszarpnął swoje dobre imię w moich oczach! Przesadził!!!
 
I to nie byle co bo .... czerstwy chleb z masłem i solą. Hahahha! Przez ten bolący żołądek boje sie jesc i z wielu rzeczy rezygnuje

To moze tez sprobuje [emoji6] moze jakies siemie lniane na ten zoladek byc mogla pic, to podobno lagodzi. Mnie znowu od miesa jakos odrzucilo, jedynie co to mam na szynke ochote, a tak to jakos nie ciagnie mnie.
 
Kurcia ty testomaniaku :D Jak masz karton to dawaj teraz do wuceta na seryjke:D

Asiula ten GCSF to to samo co accofil, skoro to filgrastim. Myślę, że masz wszystko co potrzeba :D Ten plaquenil to dla mnie jakas nowośc ale jak czytam to on ma zahamować twoja reakcję immunologiczną w tym przypadku na zarodek, więc obstawa pierwszorzędna!

Kuźwa no niezły jest, o ile jeszcze o nim myślałam jako o ostatniej desce ratunku w razie czego tak teraz chyba jestem całkowicie na NIE. Jak można się wtrynić na transfer "bez pytania", strzelac focha, że ktoś nie chce zapłacić (dla niektórych nawet ta stówa może być dużą sumą, zwłaszcza, że za wizyty wyciągnął już i tak wystarczająco) i jeszcze przy pacjentach pierdolić o sobie, że jest bohaterem, kiedy przerwał stymulację, a kontrola była tylko po to, żeby spr czy nie ma torbieli, a nie był to monitoring. SHOCK :szok::szok::szok:
Ja tu powazny eksperyment naukowy prowadze! A ta sie smieje.. no nie moge ;)
 
reklama
Szczerze mówiąc to ja tez w szoku jestem ze tak się zachował! A takie miałam o nim dobre zdanie ale teraz to troche nadszarpnął swoje dobre imię w moich oczach! Przesadził!!!
Mnie zawsze dziwiły wasze dobre opinie o nim [emoji14]
No ale nic mi do tego [emoji51]

@Kurcia jak robisz już te eksperymenty [emoji14] to pamiętaj, żeby one były dobrze wysikane. Z dwiema, coraz mocniejszymi krechami [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
Do góry