reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bardzo dziękuję, jestem już tak zmęczona psychicznie, od ponad 3 lat staramy sie o dzieciatko i powoli juz trace nadzieje...a najgorsze ze ta tarczyca nie chce sie unormowac...:(
Ja zanim trafiłam do Dubrawskiego leczyłam się cztery lata! 3 stymulację 2 transfery zero mrozaczkow. Po jego zaleceniach 1 stymulacja i przy pierwszym crio ciąża. Dziś 11tydzien! ✊✊✊✊✊ żeby i Tobie się udało! ❤️
 
Dziewczyny mam do was pytanie , szczególnie do tych które używają neoparin lub clexan .
Zaczynam się trochę martwić ponieważ to będzie już mój 3 transfer z heparyna a jeszcze nigdy nie miałam takich siniaków / krwiaków po tych zastrzykach...
Dzisiaj nawet przeszła mi przez moment myśl czy by nie skonsultować tego z lekarzem... Bo mój dzisiejszy okaz ma kolor śliwki węgierki i ma około 5na 3 cm...
Nigdy wcześniej nie miałam aż takich siniaków a wszystko robiłam tak samo .
Załączam zdjęcie okazu...
Powiedzcie proszę czy to normalne czy ja już świruje i tak moze być
Mi po heparynie robią się podskórne zgrubienia. Siniaczki raz wyjdą a raz nie! zdarzył mi się jeden taki ogromniasty prawie jak Twój ale to było jednorazowa akcja.
 
Ja zanim trafiłam do Dubrawskiego leczyłam się cztery lata! 3 stymulację 2 transfery zero mrozaczkow. Po jego zaleceniach 1 stymulacja i przy pierwszym crio ciąża. Dziś 11tydzien! ✊✊✊✊✊ żeby i Tobie się udało! ❤️
Cudnie!!! Gratuluje!!! :D Ja juz taka zrezygnowana jestem, wczoraj cala noc przeryczalam, moj maz tez zalamany, ze znowu sie nie udało...sprobuje umowic sie do Pana Doktora, to jest moja ostatnia nadzieja....Dziekuję Ci bardzo i życzę żeby dzidzius sie zdrowo rozwijał! :*
 
reklama
Dziewczyny mam do was pytanie , szczególnie do tych które używają neoparin lub clexan .
Zaczynam się trochę martwić ponieważ to będzie już mój 3 transfer z heparyna a jeszcze nigdy nie miałam takich siniaków / krwiaków po tych zastrzykach...
Dzisiaj nawet przeszła mi przez moment myśl czy by nie skonsultować tego z lekarzem... Bo mój dzisiejszy okaz ma kolor śliwki węgierki i ma około 5na 3 cm...
Nigdy wcześniej nie miałam aż takich siniaków a wszystko robiłam tak samo .
Załączam zdjęcie okazu...
Powiedzcie proszę czy to normalne czy ja już świruje i tak moze być
@Olk@24 ewidentnie trafiłaś na żyłkę... Olus Kochana przyciskaj mocno po wstrzyknieciu, może pomoże... ja teraz tak robię i nie mam siniakow... A nie raz miałam w poprzednich przejściach
 
Do góry