reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja zanim trafiłam do Dubrawskiego leczyłam się cztery lata! 3 stymulację 2 transfery zero mrozaczkow. Po jego zaleceniach 1 stymulacja i przy pierwszym crio ciąża. Dziś 11tydzien! [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] żeby i Tobie się udało! [emoji173]️
Napisz proszę jakie zalecenia dostałaś? Dawno nie widziałam pacjentki od niego na forum [emoji51] jestem ciekawa jaki kierunek leczenia ci wybrał....
 
reklama
Dziewczyny mam do was pytanie , szczególnie do tych które używają neoparin lub clexan .
Zaczynam się trochę martwić ponieważ to będzie już mój 3 transfer z heparyna a jeszcze nigdy nie miałam takich siniaków / krwiaków po tych zastrzykach...
Dzisiaj nawet przeszła mi przez moment myśl czy by nie skonsultować tego z lekarzem... Bo mój dzisiejszy okaz ma kolor śliwki węgierki i ma około 5na 3 cm...
Nigdy wcześniej nie miałam aż takich siniaków a wszystko robiłam tak samo .
Załączam zdjęcie okazu...
Powiedzcie proszę czy to normalne czy ja już świruje i tak moze być
O Matyldziu ladny okazik
Pewnie trafilas w naczynko tak moze byc
 
Bede zyla [emoji16][emoji16][emoji16] mam nadzieje ze ulzy troche w bolu i bede mogla wkoncu wstac z lozka. Hehe ze nie wspomne oczwartkowej wizycie ze uda mi sie wejsc na samolot
Screenshot_20180925-203847.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180925-203847.jpg
    Screenshot_20180925-203847.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 433
Około Niunia ja to do 5.10 nie wytrzymam [emoji14]
Hahah ale zobaczymy jak to będzie. Ja miałam tylko raz bete pozytywna - każdy pozostały transfer to porażka :/
Głęboko wierzę że teraz Twój kropek wgryzl się na całe min 9 miesięcy:* :) [emoji173][emoji256]
@sssurykatka & @Never give up trzymam mocno kciuki za Was, wasza wytrwałość jest Wielka, naprawdę podziwiam... Należy Wam się nagroda w postaci bliźniaków jednojajowych:*
:-) :)
 
reklama
Do góry