reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam do was pytanie , szczególnie do tych które używają neoparin lub clexan .
Zaczynam się trochę martwić ponieważ to będzie już mój 3 transfer z heparyna a jeszcze nigdy nie miałam takich siniaków / krwiaków po tych zastrzykach...
Dzisiaj nawet przeszła mi przez moment myśl czy by nie skonsultować tego z lekarzem... Bo mój dzisiejszy okaz ma kolor śliwki węgierki i ma około 5na 3 cm...
Nigdy wcześniej nie miałam aż takich siniaków a wszystko robiłam tak samo .
Załączam zdjęcie okazu...
Powiedzcie proszę czy to normalne czy ja już świruje i tak moze być
Miałam i takie że 3 razy w miarę szybko zeszły
 
Ja dziś poszłam do innego ginekologa i nic nowego. Dziś znowu brązowe jakieś gluty. Kobieta starała się coś dojrzeć, tak mnie wymaglowała ze aż mnie coś zabolało. Dziecko sobie rośnie nawet nadgoniło 1 dzień. Ostatecznie stwierdziła że jeśli to takie brązowe brudzenie to może od małego krwiaczka który w USG jest niewidoczny. Wykończy mnie ta ciąża, słowo daję. Jutro idę do łóżka i nosa nie wychylam.
 
Cześć, jestem tu nowa. Jestem po 4 nieudanych inseminacjach i 2 nieudanych in vitro (1 - nawet nie doszlo do transferu, 2 - z transferem ale sie nie udalo)...moj ginekolog uwaza ze to wina tarczycy, bo caly czas jest rozchwiana.
Poszukuje dobrego endokrynologa, ktory to wlasnie zajmuje sie diagnostyka nieplodnosci z chorej tarczycy. Mozecie kogos polecic?
Ptasxynka ale z jakiego miasta?
 
reklama
Do góry