reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Never give up - mocne [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]całym serduchem byś była ciążowo gruubbaaa
@dżoasia - [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] za dorodną szóstkę , a następnie mega bliźniaczego żyganka
za WSZYSTKIE [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
A ty kiedy zaczynasz ?
 
Gosia a chodziłas w końcu na ten basen? Czy nie dałaś rady?
Jak sie mialam wybrac to mi stan zapalny na dole sie zrobil. A jak skonczylam leczenie to kregoslup pogielo a tak mi poszlo w noge ze nie weszlabym po drabince bo lewej nogi nie moge podniesc. Ale w czwartek mam nadzieje ze potwierdzi sie ze wszystko po leczeniu jest ok i pedze nastepnego dnia
 
@Ela86 wspominałaś wczoraj ze tez mierzył temperaturę, może to głupie pytanie ale ja mam taki zwykły termometr i w jaki sposób ja mierzył pod pach czy dopochwowo bo słyszałam że dopochwowo jest bardziej miarodajne ...
Ja mierzyłem pod pachą pod wieczor i wychodziło mi cały czas nieco ponad 37. Dziewczyny pisały ze progesteron podnosi temp, ja o tym nie wiedziałam i brałam to za pozytywny objaw, Tobie tez radzę uwierzyć, ze to objaw ciazy podobnie jak klocie jajników bol piersi i brzucha! Sporo osób z pozytywna beta tak miało :)
 
reklama
ja brałam 15 mg , teraz zeszłam do 5.. wg zaleceń lekarza :)
Powiedzicie w jakim preparacie bo ja natknęłam się na folik i tam jest 400mg i podobnie w femibionie 1 - ja biorę tyle. Ale rozstrzał między 5 a 3x 400 mg jest b duży... to ile jest optymalnie? Mnie gin zapisał w rozpisce leków 1x1 folik i tak biorę.

Edit czyli to 400 to jest tych mikro czy nano gramów czyli 0,4 grama. Ogarnelam ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry