reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana, przyrost jest w normie. A czemu chcesz isc na jeszcze jedna weryfikacje? Ty juz sie do lekarza umawiaj!
Lekarz kazal mi w sobote przed poniedzialkowa wizyta sprawdzic bete i progesteron. Tylko M i ja stwierdzilismy, ze moze jednak dzis jeszcze zrobimy. W zwiazku z tym ze od wczoraj mi mega bulgocze w brzuchu a dzis jeszcze i brzuch bolal, to po prostu poszlam. No i jak wrocilam, to ta niespodzianka z Lutinusem :/
 
reklama
Lekarz kazal mi w sobote przed poniedzialkowa wizyta. Tylko M i ja stwierdzilismy, ze moze jednak dzis jeszcze zrobimy. W zwiazku z tym ze od wczoraj mi mega bulgocze w brzuchu a dzis jeszcze i brzuch bolal, to po prostu poszlam. No i jak wrocilam, to ta niespodzianka z Lutinusem :/

Bolem jak na okres nie przejmuj sie, ja mialam takie bole praktycznie do konca 7 tygodnia, a i teraz czasem sporadycznie cos zaboli. Wszystko ci sie tam rozluznia, kropek sie rozwija i to jest normalne (tak mi mowil moj lekarz). Bardziej niebezpieczne i niepokojace są ostre bóle lub skurcze. Głowa do góry i trzymam kciuki za poniedzialkowa wizyte! :)
 
Cześć
Chciałabym dołączyć jako staraczka[emoji5]
ja pcos mąż kiepskie nasienie, 2 lata staran 1 iui ( po której dopiero okazało się że jest to u nas bez sensu bo i tak nie mamy szans zajsc w ten sposób...)

Dzisiaj miałam transfer[emoji4]

Czy lekarz kazał Wam jeść magnez po transferze?
Hej! Brzmi jak moja historia :) ja tez miałam jedna nieudana iui, po której odradzono nam dalsze próby z racji wyników męża No i przede wszystkim tez dziś miałam transfer :) to możemy testować razem! Miałaś podana blastocyste? Ja mam robić betę 21.09.
 
Czesc, witamy w naszym gronie! Bedziemy trzymac kciuki za pozytywną betę!
Ilu dniowy zarodek miałas transferowany i kiedy będziesz robić betę?

Mi lekarz nie mówił nic o magnezie, ale niektóre dziewczyny dostały takie zalecenia, więc ja sama sobie dołożyłam magne b6 forte 2x1 i biore tak do dzisiaj.
Dziękuję za pomoc, mi też właśnie nic nie mówił ale sama zaczęłam brać.

Zarodek 5 dniowy, cykl stymulowany. Beta planowo 23.09. Przez hiperke był to mrozak, zostały jeszcze dwa.

Czy któraś z Was leczy się w Provicie w Katowicach?
 
Jak to? Rozumiem, ze jajka nie rosna? Czy o endo chodzi? Masz ten sam lek co poprzednio? Osz....k....

@dżoasia Asiu kochana,z góry przepraszam za naiwne pytania,ale co to znaczy? Jajka nie rosną? Są jeszcze w stanie to skorygować zmianą dawek leków? Jakoś tłumaczyli czym to może być spowodowane? Ściskam Cię mocno!

@dżoasia no nie mów co oni odstawiają:wściekła/y: dołożyli Ci jakieś leki albo zmienili może za małe dawki?

Ale oni jakos zareagowali na to - zwiekszyli dawki lub zmienili lek, prawda? A masz te same leki co kiedys w macierzynstwie?

@dżoasia ale jak to? może mają jeszcze czas? dziś przecież 5ds?
Nie rosną jajca. Nic. Jakieś mikro pęcherzyki są, ale to wygląda dokładnie tak jak w 5dc, kiedy zaczynałam stymulację.

Kochanie a pamiętasz jak to było u biedronki????
Słońce pamiętam, ale pamiętam też, że u mnie ostatnio jak nie rosły a potem zaczęły rosnąc to prawe wszystkie były puste. Dołożyła mi do tego gonalu menour 150 ale co z tego jak wychodzi na to, że to te same leki co ostatnio na krótkim. Qwa co za dzień. Od rana coś nie tak, jeszcze po drodze zaliczyłam stłuczkę z mojej winy oczywiście. Niby nic wiele się nie stało ale mam serdecznie dość. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::growl::growl::growl:
 
Nie rosną jajca. Nic. Jakieś mikro pęcherzyki są, ale to wygląda dokładnie tak jak w 5dc, kiedy zaczynałam stymulację.


Słońce pamiętam, ale pamiętam też, że u mnie ostatnio jak nie rosły a potem zaczęły rosnąc to prawe wszystkie były puste. Dołożyła mi do tego gonalu menour 150 ale co z tego jak wychodzi na to, że to te same leki co ostatnio na krótkim. Qwa co za dzień. Od rana coś nie tak, jeszcze po drodze zaliczyłam stłuczkę z mojej winy oczywiście. Niby nic wiele się nie stało ale mam serdecznie dość. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::growl::growl::growl:

Przytulam Cię kochana moja mocno do cycka!!!! Trzymaj się!!!! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
reklama
Do góry