reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To od dzisiaj aż do końca procedury masz przytulenie do cycków raz dziennie w gratisie!!! Nie poddawaj się - jaja rusza i będą Piękniutkie pelniutkie i okraglutkie ;))))))
Przy 300 przestałam badać ale chyba spada bo od wczoraj powódź stulecia. ;) chyba więcej niż przy poronieniu na razie.
Kurde no to jeszcze sporo podrosła. Teraz już szkoda gdybać, ale może za wcześniej leki odstawiłaś?
No trudno, trza myśleć do przodu a nie się cofać. Kiedy jakaś wizyta? Robisz przerwę czy jedziesz za ciosem?
 
reklama
Dr Cz pytała czy na pewno dobrze biorę leki - nie, kuźwa, zamiast wstrzykiwać to sobie robię koktalj z gonalu i wina i tyłek tym moczę:/ Sory za głupie gadanie ale mam serdecznie dosć dzisiejszego dnia. Mam nadzieję, że mąż nie będzie zły za auto :o Jeśli jednak będzoe to chyba zostanę bezdomna. Ma któraś wolny pokój? :-( :(
Wbijaj. Mam rozkladana kanape i 4 butelki wina
 
Kurde no to jeszcze sporo podrosła. Teraz już szkoda gdybać, ale może za wcześniej leki odstawiłaś?
No trudno, trza myśleć do przodu a nie się cofać. Kiedy jakaś wizyta? Robisz przerwę czy jedziesz za ciosem?

Asia ale ona miała fatalne wzrosty jakby coś było to by się obroniła.
Odpoczywam sobie na razie trochę, nie mam weny na jeżdżenie do kliniki na pomiary i inne takie. Muszę mieć ze dwa miejsce normalnego życia. No i chce żeby jakiś moja zyla do pobierana wyglądała a już żyłę cpuna przypomina ;))
 
Asia ale ona miała fatalne wzrosty jakby coś było to by się obroniła.
Odpoczywam sobie na razie trochę, nie mam weny na jeżdżenie do kliniki na pomiary i inne takie. Muszę mieć ze dwa miejsce normalnego życia. No i chce żeby jakiś moja zyla do pobierana wyglądała a już żyłę cpuna przypomina ;))
No to miłego odpoczynku od kliniki, ale z nami tu siedź (gdzie pójdziesz jak leje? :D:D:D)
 
@dżoasia ja myślę że będzie jeszcze pięknie :) trzymam mocno kciuki
@Agonia777 super że masz takie dolegliwości to napewno dobry znak, aż zazdroszczam :) oczywiście nie za bardzo żeby nie zapeszyc...
Ja właśnie wróciłam z wizyty...
Endo jest już gotowe 9.5 lepiej niż ostatnio ale transfer dopiero 21 czyli w piątek id niedzieli leki. @Sol wymusił na nim embrio glue, czyli teraz będzie eg i ah i grubsze endo, mam nadzieję że to coś da aha i zapisał lek na jedną tabletkę w dniu transferu flamexin, mówi że wcześniej u nich to był standard ale nie przynosiło jakiś lepszych rezultatów. Spytałam się go o no spe po transferze bo ostatnio miałam skurcze to mi powiedział że nospe to chyba na głowę nóż tak mnie dzisiaj zirytowal że jak bym miała jego pesymistyczne podejście to bym w ogóle nie pochodziła normalnie jak doktor wezol z rancza :) dalej się upiera że musiał być wadliwy zarodek bo u nich ostatnio sporo podają wadliwych zarodków :) no i masakra jakaś niby wszystko ładnie a tu kuźwa jak by się bał mi dać jakieś większe nadzieję a ja właśnie potrzebuje trochę podbudowa. Znowu mi malował na kartce swoje rysuneczki i jak go wcześniej kochałam tak dzisiaj miałam go dosyć :)
 
@dżoasia ja jestem za głupia na te Twoje jajca czemu nie rosną, może teraz jak będziesz miała menopur to ruszą, a kiedy masz kolejna weryfikacje?
@BIEDRONKA Ty mnie rozbrajasz ze swoim humorem :D odpoczywaj kochana byleby nie za długo ;)
@Agonia777 tez mnie boli krzyż ale to od siedzenia w robocie :-D mnie pobolewa w dole brzucha (tak mnie kurcze zakuło wieczorem po transferze ze bałam się zasnąć bo przy pierwszym transferze budził mnie mega ból w nocy i jakoś mam takiego stracha teraz:no2:
Mam też pytanie czy bierzecie po transferze nospe zwykłą cze extra?
 
reklama
Przytulam Cię kochana moja mocno do cycka!!!! Trzymaj się!!!! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Dżoasia ja w 8ds miałam monitoring i miałam 4jaja.
2takie se i 2 do niczego, w 11 dniu miałam 12jaj,w tym 8 z których lekarz był zadowolony, a przy punkcji i tak tylko 7 pobrali... Może jeszcze i Twoje urosną. Ja dostałam monopur-dawke225 żeby je pobudzić do wzrostu
 
Do góry