reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@dzoasia az slow brakuje!!
kiedy kolejne sprawdzenie, ja tez tak mialam ale to bylo w 2015, duzo nie pamietam z tego ale lekarz zwiekszyl dawke a potem jeszcze dluzej mnie przytrzymal na lekach w koncu bylo duzo jajec i zaplodnilo sie tez sporo a wiec glowa do gory!
Sciskam mocno
 
reklama
@dżoasia bardzo Ci współczuję i mocno tulę ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Witam nowe dziewczyny trzymam kciuki za pozytywną betę ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

U mnie 2 dpt a tak mnie napierdziela w krzyżu że nie wiem czy leżeć i w jakiej pozycji czy siedzieć. Szukam dogodnej pozycji ale nie wiem czy taką znajdę.

@Biedroneczka83 a jak u Ciebie sytuacja?
 
Dżoasia a co na to Cz. Zwiększyli ci leki? Zmienili? Czy ty miałaś przerwę między st6mulacjami? Jessu ale mnie dobiłaś.
Dr Cz pytała czy na pewno dobrze biorę leki - nie, kuźwa, zamiast wstrzykiwać to sobie robię koktalj z gonalu i wina i tyłek tym moczę:/ Sory za głupie gadanie ale mam serdecznie dosć dzisiejszego dnia. Mam nadzieję, że mąż nie będzie zły za auto :o Jeśli jednak będzoe to chyba zostanę bezdomna. Ma któraś wolny pokój? :-( :(
 
Lubię cycki :D :p
A co u Ciebie? spada ta beta w końcu? do jakiego poziomu doszła?
To od dzisiaj aż do końca procedury masz przytulenie do cycków raz dziennie w gratisie!!! Nie poddawaj się - jaja rusza i będą Piękniutkie pelniutkie i okraglutkie ;))))))
Przy 300 przestałam badać ale chyba spada bo od wczoraj powódź stulecia. ;) chyba więcej niż przy poronieniu na razie.
 
reklama
Dr Cz pytała czy na pewno dobrze biorę leki - nie, kuźwa, zamiast wstrzykiwać to sobie robię koktalj z gonalu i wina i tyłek tym moczę:/ Sory za głupie gadanie ale mam serdecznie dosć dzisiejszego dnia. Mam nadzieję, że mąż nie będzie zły za auto :o Jeśli jednak będzoe to chyba zostanę bezdomna. Ma któraś wolny pokój? :-( :(

Pogadam z Ciocia żeby Cię przyjęła. Maja wolny pokoj ;))))
Samochod to rzecz nabyta i mąż takiej mądrej kobiety na pewno to wie!!!!
 
Do góry