reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Felia do poki czerwona krew sie litrami nie leje to nie wizjuj mi tu:) Moglas podraznic , moglo peknac ci jakies male naczynko.i stad ten róż.
Wiem jakie to trudne i jak trudno uwierzyc ze moze byc wciaz dobrze chociaz w naszych glowach widzimy juz najgorsze scenariusze.
Wez no spe albo relanium jak masz, poloz sie i prześpij.
Tyle ci moge poradzic :)
Ja juz mam chyba psychike zepsuta... Obawialam sie tego, ze mimo zycia z dnia na dzien cos takiego sie wydarzy, co rozbije mnie wewnetrznie wbrew temu ze tym razem mialam nie miec zadnych oczekiwan na tysiace kawalkow. Wzielam juz relanium, ale musialam jeszcze z psem wyjsc. Co mnie dodatkowo martwi to bole jak na @, dlatego chyba ten zabarwiony luti us tak mna zachwial
 
reklama
Tylko zabarwienie czy tez bole brzucha?
U mnie był róż 21 dpt i 28 dpt. Bez boleści brzucha. Nie biorę luteiny ani lutinusa, także u mnie to nie wynik podrażnienia. Za to w ulotce prolutex wyczytałam że to czesto efekt uboczny a ja właśnie używam ten lek. Za każdym razem kładłam się do łóżka tak na pół dnia i przechodziło.
 
Do góry