reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, mam wyniki dzisiejszej bety.
Przypomne, ze 7.09 w 11 dpt bylo 1297, prog 15,xx. Dzis mam w 16 dpt 6558,00 mIU/ml a progesteron ok 5 godzin po ostanim zazyciu 30,32 ng/ml. Czy ten przyrost jest ok? Czy w zwiazku z tym rozanym zabarwieniem Lutinusa w dniu dzisiejszym powinnam powtorzyc badanie wczesniej niz przed sobota?
 
Dziewczyny, mam wyniki dzisiejszej bety.
Przypomne, ze 7.09 w 11 dpt bylo 1297, prog 15,xx. Dzis mam w 16 dpt 6558,00 mIU/ml a progesteron ok 5 godzin po ostanim zazyciu 30,32 ng/ml. Czy ten przyrost jest ok? Czy w zwiazku z tym rozanym zabarwieniem Lutinusa w dniu dzisiejszym powinnam powtorzyc badanie wczesniej niz przed sobota?
Co do przyrostu to tutaj jest kalkulator ktory oblicza:
https:// belly bestfriend .pl/kalkulator-hcg.html
(Wszystko pisane razem, inaczej nie przechodzi)
 
Dziewczyny, mam wyniki dzisiejszej bety.
Przypomne, ze 7.09 w 11 dpt bylo 1297, prog 15,xx. Dzis mam w 16 dpt 6558,00 mIU/ml a progesteron ok 5 godzin po ostanim zazyciu 30,32 ng/ml. Czy ten przyrost jest ok? Czy w zwiazku z tym rozanym zabarwieniem Lutinusa w dniu dzisiejszym powinnam powtorzyc badanie wczesniej niz przed sobota?
Wszystko ok czekaj do soboty i już nie panikuj :)
 
Dziewczyny, mam wyniki dzisiejszej bety.
Przypomne, ze 7.09 w 11 dpt bylo 1297, prog 15,xx. Dzis mam w 16 dpt 6558,00 mIU/ml a progesteron ok 5 godzin po ostanim zazyciu 30,32 ng/ml. Czy ten przyrost jest ok? Czy w zwiazku z tym rozanym zabarwieniem Lutinusa w dniu dzisiejszym powinnam powtorzyc badanie wczesniej niz przed sobota?

Kochana, przyrost jest w normie. A czemu chcesz isc na jeszcze jedna weryfikacje? Ty juz sie do lekarza umawiaj!
 
Cześć
Chciałabym dołączyć jako staraczka[emoji5]
ja pcos mąż kiepskie nasienie, 2 lata staran 1 iui ( po której dopiero okazało się że jest to u nas bez sensu bo i tak nie mamy szans zajsc w ten sposób...)

Dzisiaj miałam transfer[emoji4]

Czy lekarz kazał Wam jeść magnez po transferze?
 
reklama
Cześć
Chciałabym dołączyć jako staraczka[emoji5]
ja pcos mąż kiepskie nasienie, 2 lata staran 1 iui ( po której dopiero okazało się że jest to u nas bez sensu bo i tak nie mamy szans zajsc w ten sposób...)

Dzisiaj miałam transfer[emoji4]

Czy lekarz kazał Wam jeść magnez po transferze?

Czesc, witamy w naszym gronie! Bedziemy trzymac kciuki za pozytywną betę!
Ilu dniowy zarodek miałas transferowany i kiedy będziesz robić betę?

Mi lekarz nie mówił nic o magnezie, ale niektóre dziewczyny dostały takie zalecenia, więc ja sama sobie dołożyłam magne b6 forte 2x1 i biore tak do dzisiaj.
 
Do góry