reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki ja mam dzisiaj wizytę sprawdzania endometrium przed crio... Jak to jest jeśli endo jest dobre to za ile transfer? Jakie są normy dla endo? Trzymajcie proszę kciuki :)
Jeśli dziś będzie dobre to transfer licząc od jutra za tyle dni ile ma Twój zarodek jeśli mrożony.
 
reklama
Wolna beta hcg to zupełnie coś innego niż ty teraz badasz. Jak na ten dzien wszystko jest ok. Mogłabyś sie martwić jakbyś miała w tym dniu już kilkanaście lub kilkadziesiąt tys. Pęcherzyk raczej na pewno będzie już widać na wizycie :)
Cześć Pati a możesz opowiedzieć coś o sobie? W czym u ciebie był problem, czy miałaś criotransferu na cyklu sztucznym czy naturalnym? Jakie miałaś endometrium jak ci podawali blastke i jakie leki bralas? Przepraszam za tyle pytań ja też miałam podana 5 dniowa blastke i zakończyło się cb dlatego pytam, teraz się przygotowuje do następnego transferu, serdecznie gratuluję :)
 
Cześć Pati a możesz opowiedzieć coś o sobie? W czym u ciebie był problem, czy miałaś criotransferu na cyklu sztucznym czy naturalnym? Jakie miałaś endometrium jak ci podawali blastke i jakie leki bralas? Przepraszam za tyle pytań ja też miałam podana 5 dniowa blastke i zakończyło się cb dlatego pytam, teraz się przygotowuje do następnego transferu, serdecznie gratuluję :)
@Patti83
 
My po wizycie i tutaj malutkie zaskoczenie, gdyż kruszyna prawie wcale nie urosła od ostatniej wizyty, tylko 70gram, więc ma 3070g i... mam rozwarcie na dwa palce oraz otwarta szyjkę, więc czekamy :-Dzdziwienie, bo w sumie nic nie czuje wyjątkowego i jakiś skurczy nie mam :-) może już w weekend będziemy ostro działać heh OBY OBY OBY!!
Ooo to super niedlugo przytulisz juz swoja kruszynke [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Wracam z bety do domu i szok na toalecie. Lutinus wylecial lekko zabarwiony rozowato. Podbudujcie mnie prosze, bo ja juz mam wizje, ze znow koniec wszystkiego sie szykuje :(
 
Co do tego liczenia tygodnia ciazy to ja nadal tego nie kumam. Gdzies tam w necie czytalam, ze jak na kriotransferze, to od pierwszego dnia miesiaczki i to wszystko. Tu chyba na forum, ze ilosc dni od transferu plus 14 plus wiek zarodka. Takze w tej kwestii jestem juz glubia :baffled:
W przypadku crio blastki masz 19dni wstecz (14+5), czyli np jesli crio mialas 1.08 to data umowna ostatniej miesiaczki to 12.07, a to oznacza date porodu na 19.04.2019. Proscizna [emoji4]
 
Wracam z bety do domu i szok na toalecie. Lutinus wylecial lekko zabarwiony rozowato. Podbudujcie mnie prosze, bo ja juz mam wizje, ze znow koniec wszystkiego sie szykuje :(

Felia do poki czerwona krew sie litrami nie leje to nie wizjuj mi tu:) Moglas podraznic , moglo peknac ci jakies male naczynko.i stad ten róż.
Wiem jakie to trudne i jak trudno uwierzyc ze moze byc wciaz dobrze chociaz w naszych glowach widzimy juz najgorsze scenariusze.
Wez no spe albo relanium jak masz, poloz sie i prześpij.
Tyle ci moge poradzic :)
 
reklama
Do góry