reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć kochane [emoji7] przepraszamy, że tak długo no ale musialysmy się trochę poznać [emoji173] oto Lenka ! [emoji7] miałyśmy jutro wyjść ale niestety musimy się naswietlac..splakalam się jak nie wiem..Tak mi szkoda mojej Laleczki [emoji24]Zobacz załącznik 886677
Przesliczna dziewczynka[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] normalnie do zacalowania[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] a naswietlaniami sie nie martw, czesto tak trzeba u noworodkow[emoji4] wszystko bedzie dobrze[emoji173] jak Ty sie czujesz?
 
Jestescie obydwoje mega mlodzi, serio to bym wskoczyla na te gleboka woda i probowala. Nic ci od jednej stymulacji nie bedzie, jest to wysilek dla organizmu, wszystko wroci do normy. Inaczej bedziecie myslec reszte zycia co by bylo gdybyscie wtedy inaczej zdecydowali. W najgorszym wypadku zamrozicie twoje komorki, a odnosnie dawcy... to chyba zadna z nas zaczynajac leczenie nie myslala o dawczyni czy dawcy... zycie nas skorygowalo:tak:pomyslcie o dobrej klinice i lekarzu od zadan specjalnych:)
Leczymy się w Novum u androloga więc tam też będziemy szukać lekarza dla mnie. Myślę, żeby umówić się na wizytę startową, zobaczymy co nam powie lekarz.
 
Przesliczna dziewczynka[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] normalnie do zacalowania[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] a naswietlaniami sie nie martw, czesto tak trzeba u noworodkow[emoji4] wszystko bedzie dobrze[emoji173] jak Ty sie czujesz?
dochodzę do siebie ale cały czas myślę o Małej..jak na Nia patrzę to serce mi krwawi :( eh....

A forum to już nie wi3m od kiedy nie czytałam...wybaczcie bo nie jestem na bieżąco :(

A Ty jak się czujesz ?
 
To fakt. Na początku nie braliśmy nd pod uwagę. Jednak dość szybko się do tego przekonaliśmy. Mimo wszystko bałam się jak mąż to będzie przeżywał ale całuje brzuch przed wyjściem do pracy, dopytuje co u maluchów (w aplikacji codziennie mam nowe informacje), ogląda zdjęcia USG wzdłuż i wszerz itd. Tak więc jak na razie jest mocno wczuty. [emoji4] i oby tak dalej.
No to pięknie :D oby mój też tak wczuł się w rolę taty jak już przyjdzie ten czas :wink: :biggrin2:
 
reklama
Tak, mamy problem z nasieniem, więc nie wiem czy zmiana protokołu coś pomoże...Stąd te moje rozkminki.
Mogę Ci tylko posłużyć własnym przykladem.
Jestem w Novum, też problem z nasieniem. Po pierwszej punkcji, gdzie szłam krótkim protokołem pobrano 14 komórek, 10 było dojrzałych, zapłodnili 6, uzyskaliśmy 2 zarodki - jeden ładny drugi słaby. Miałam krio bo było ryzyko hiperki. Po ładnym beta ani drgnęła, słaby nie przeżył rozmrożenia. Za drugim razem też krótki protokół, tym razem dr W. (a on to chyba prawa ręka Lewego) uparł się, że skoro mamy 10 komórek to zapładniamy wszystkie. I miałam 7 zarodków. Co prawda z jednego poronienie w 6 tc a z drugiego ciążę pozamaciczną, ale za każdym razem coś się działo, a ja dzięki embriologom z Novum i dr W. mam jeszcze 5 mrożaków w zapasie.
Ja czuję się tam zaopiekowana i przede wszystkim ufam ich embriologom. Rocznik jesteśmy podobny (jeśli na koncu nicka masz rocznik ;)) Mi zawsze proponowali krótki. Wydaje mi się, że Novum to dobry wybór, a pacjentki Lewego w sumie mają.lepiej niż my szaraczki ;).
Trzymam kciuki!
@Vorreiavereunbimbo kijowa ta beta :/. Nie wiem czy będzie coś widać na tym etapie w usg. Ale nie ma reguły, u Paulinki było dobrze, u mnie beta przy pozamacicznej rosła super, tylko jajnik mnie bolał i miałam plamienie.Ale ciążę w jajowodzie byli w stanie zobaczyć dopiero przy becie 1300... w grę wchodzi jeszcze puste jajo (ale to też przy ok 1000 można stwierdzić)... albo rzeczywiście najpierw zaimplantowł się jeden, potem drugi i jesen odpadł. Ale wtedy kolejna beta powinna już być sensowna.
Trzymam kciuki kochana za Ciebie mocno. Jeśli Cię.nic nie boli i nie plamisz to myślę, że miżna do wtorku z usg poczekać, ale zrób betę w sobotę jak możesz. Sciskam
 
Do góry