reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć kochane [emoji7] przepraszamy, że tak długo no ale musialysmy się trochę poznać [emoji173] oto Lenka ! [emoji7] miałyśmy jutro wyjść ale niestety musimy się naswietlac..splakalam się jak nie wiem..Tak mi szkoda mojej Laleczki [emoji24]Zobacz załącznik 886677
Sliczna malenka!
@zylwia popatrz na to zdjecie dokladnie - Lenka ma taka minke i jeszcze do tego ta rąsia wyciagnieta do przodu, ze probuje powiedziec: "matka, spoooko, co to dla mnie jakies naswietlanie. Dam sobie rade, trzeba, trzymac fason" :D
 
reklama
Mam też lekarz odradza insyminacje ponieważ słabe nasienie. Ale to transferu nie miałaś od razu po punkcji tylko dopiero mrożone ci podali? Bo ja transfer miałam po punkcji nieudany teraz nadzieja w mrozaku.. A badali ci progesteron i estradiol przed transferem czy też tarczyce ?
Ja nie mogłam mieć transferu od razu, bo mialam hiperke. W sumie czekalam po punkcji 2 miesiące. W środę iała podanego mrozaczka. Pani położna powiedziała, że statystyki mówią, że więcej ciąż jest właśnie z mrozaczkow. Ja od razu po okresie dostałam estradiol, a ok 5 dni przed transferem miałam sprawdzane hormony i dostałam progesteron. Od dnia transferu dostałam jeszcze dodatkowy progesteron, a badania hormonów mam zrobić w sobotę a potem we wtorek. Biorę tyle leków, ze musiałam podrukowac sobie karteczki z godzinami i lekami. Jeśli chodzi o tarczyce, to ogólnie zawsze mialam w tzw widelkach, ale w górnej granicy. Tylko jak zaczęliśmy się starać ok 3 lat temu to poszłam do endokrynolog i od tamtej pory już ona mi to pilnuje aby było ok 1. Lekarz stwierdził że jeżeli jestem już pod opieką innego lekarza to on już tym nie będzie się zajmował. Ale podobno ostatnie badania wykazały że hormon tarczycy nie ma dużego wpływu na ciążę, ale w związku, że to nowe doniesienia, to lekarz dalej mnie leczy.
 
@Vorreiavereunbimbo
Beta kijowa, ale to przeciez wiesz... przykro mi bardzo :( ale rosnie juz na tyle dlugo, ze moim zdaniem cos bedzie widac.
Powyzej 1000 to wg mojej teorii widac jesli ciaza sie dobrze rozwija i beta szybko rosnie - im szybciej rosnie tym pozniej widac pecherzyk.
Ale dopoki beta rosnie to raczej nie pozwola odstawiac lekow, trzeba czekac, czekac, czekac... :( trzymaj sie :*
 
Sliczna malenka!
@zylwia popatrz na to zdjecie dokladnie - Lenka ma taka minke i jeszcze do tego ta rąsia wyciagnieta do przodu, ze probuje powiedziec: "matka, spoooko, co to dla mnie jakies naswietlanie. Dam sobie rade, trzeba, trzymac fason" :D
wiesz , że o tym samym myślałam patrząc na to zdjęcie? :D no wiadomo, że nie pierwszy raz mi udowodni, że da radę ❤❤❤❤
 
Cześć kochane [emoji7] przepraszamy, że tak długo no ale musialysmy się trochę poznać [emoji173] oto Lenka ! [emoji7] miałyśmy jutro wyjść ale niestety musimy się naswietlac..splakalam się jak nie wiem..Tak mi szkoda mojej Laleczki [emoji24]Zobacz załącznik 886677

Zylwia, jest piekna [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
wiesz , że o tym samym myślałam patrząc na to zdjęcie? :D no wiadomo, że nie pierwszy raz mi udowodni, że da radę [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Zulwunia gratulacje. Coreczka jak laleczka na prawdę.. Taka idealna. Gratulacje również dla tatusia :)
A o naświetlania się nie martw. To dla jej dobra i wygrzeje się malutka, bądźcie ok.
Moja też miała.
Dbaj o siebie, bo pierwszy tydzień po porodzie jest ciężki dla mamusi. Potem już wszystko będzie z górki. Po prostu cudownie. [emoji173]️
 
reklama
Do góry