reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak sobie pozuje w swoim prywatnym solarium [emoji7][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
20180810_071900.jpg
 

Załączniki

  • 20180810_071900.jpg
    20180810_071900.jpg
    49,7 KB · Wyświetleń: 422
reklama
Cześć kochane [emoji7] przepraszamy, że tak długo no ale musialysmy się trochę poznać [emoji173] oto Lenka ! [emoji7] miałyśmy jutro wyjść ale niestety musimy się naswietlac..splakalam się jak nie wiem..Tak mi szkoda mojej Laleczki [emoji24]Zobacz załącznik 886677
Jeszcze raz Gratuluję rodzicom cudu! ❤❤❤
Lenka jest przeurocza...
Sylwia naświetlaniem się nie załamuj bo to niestety bardzo często się zdarza u noworodków.
Buziaki dla Was :*:*;*
 
Leczymy się w Novum u androloga więc tam też będziemy szukać lekarza dla mnie. Myślę, żeby umówić się na wizytę startową, zobaczymy co nam powie lekarz.
Hej. Jesteś w dobrej klinice, pod opieką dobrych lekarzy.
Zobaczcie jaki mają oni pomysł na Was.
Tak jak dziewczyny piszą - życie pisze nam różne scenariusze
 
Cześć kochane [emoji7] przepraszamy, że tak długo no ale musialysmy się trochę poznać [emoji173] oto Lenka ! [emoji7] miałyśmy jutro wyjść ale niestety musimy się naswietlac..splakalam się jak nie wiem..Tak mi szkoda mojej Laleczki [emoji24]Zobacz załącznik 886677

Gratulacje!!! Przepiękna mała księżniczka! ♥️♥️♥️
Wracajcie jak najszybciej do domu!
 
reklama
Jestescie obydwoje mega mlodzi, serio to bym wskoczyla na te gleboka woda i probowala. Nic ci od jednej stymulacji nie bedzie, jest to wysilek dla organizmu, wszystko wroci do normy. Inaczej bedziecie myslec reszte zycia co by bylo gdybyscie wtedy inaczej zdecydowali. W najgorszym wypadku zamrozicie twoje komorki, a odnosnie dawcy... to chyba zadna z nas zaczynajac leczenie nie myslala o dawczyni czy dawcy... zycie nas skorygowalo:tak:pomyslcie o dobrej klinice i lekarzu od zadan specjalnych:)
Popieram w 1000% [emoji173]️
 
Do góry