reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane jest beta 235.9 wiec duzo lepsza niz na tym etapie ostatnio. Progesteron tylko niski 5.41. Dzwonie do kliniki zeby skonsultowac. Myslicie, ze moze ten dopochowy nie do konca w krwi wychodzi bo kiedys takie opinie czytalam a czy to prawda to nie wiem. Biore crinone 2 x 1 i duphaston 3 x 1. Nie plamie.
Mieciu, ogromne gratulacje!!! Ja dopiero jadę
Kochane jest beta 235.9 wiec duzo lepsza niz na tym etapie ostatnio. Progesteron tylko niski 5.41. Dzwonie do kliniki zeby skonsultowac. Myslicie, ze moze ten dopochowy nie do konca w krwi wychodzi bo kiedys takie opinie czytalam a czy to prawda to nie wiem. Biore crinone 2 x 1 i duphaston 3 x 1. Nie plamie.
Mieciu, gratulacje!!! Ja dopiero oddałam krew, ale wyniki mają być podobno dzis jeszcze. To dopiero 6dpt, więc beta może jeszcze nie wyjść, jak myślicie?
PaulinkaP - tobie również gratuluję, że wszystko rozwija się dobrze ☺️
 
reklama
W sobotę mam przyjść na sprawdzenie hormonów, potem we wtorek, lekarz powiedział że może ale nie musi być już coś widoczne, a prawdziwe testowanie bedzie pod koniec następnego tygodnia.
Dziewczyny powiedzcie dlaczego lekarz powiedział że mam się kąpać tylko pod bieżącą wodą.
 
Ja miałam 212,4 ale kolezanka Pandzia to miała jakąś kosmicznie wysoką betę, coś ok.600? @gosia321 miała podane dwie blastki, jedna została i w 9 dpt miała coś ok. 100, ale niech mnie sprostuje, bo już pamięć szwankuje. [emoji848] tak wiec może być różnie. @Koniczyna82 miała dość niską betę (ale prawidłowe przyrosty) a później się ładnie rozkręciła i ciąża przebiega dobrze.
Najważniejszy jest przyrost. [emoji4]
Dobrze pamietasz w 9 dniu beta 121 ;) wogole rosla mega szybko a jest jedna blastka ;)
 
Kochane jest beta 235.9 wiec duzo lepsza niz na tym etapie ostatnio. Progesteron tylko niski 5.41. Dzwonie do kliniki zeby skonsultowac. Myslicie, ze moze ten dopochowy nie do konca w krwi wychodzi bo kiedys takie opinie czytalam a czy to prawda to nie wiem. Biore crinone 2 x 1 i duphaston 3 x 1. Nie plamie.
Piekny wynik gratulacje kochana i trzymam kciuki za piekny przyrost [emoji7][emoji7]
 
Dziewczyny już bąbelek jest już ze mną. Teraz te czekanie. Ale jakoś jestem spokojna. Powiem Wam, że nie myślałam, że transfer i obserwacja wszystkiego na monitorze bedzie tak wzruszająca. W trakcie nie patrzylam, bo nie chciałam się za bardzo wzruszyć, a wtedy mięśnie sie zaciskaja. Położna cały czas mówiła, abym się rozluznila. Niesamowite przeżycie. W trakcie miała ochotę wybuchnąć śmiechem, gdyż leciała tam muzyka i akurat w momencie, kiedy lekarz powiedział, że już leci do mnie maluszek to zaczęła lecieć piosenka z Rocky. Tam ns początku są fanfary. Rozbawilo mnie to i poczułam że to podniosła chwila.
Ale fajnie. [emoji7]
 
W sobotę mam przyjść na sprawdzenie hormonów, potem we wtorek, lekarz powiedział że może ale nie musi być już coś widoczne, a prawdziwe testowanie bedzie pod koniec następnego tygodnia.
Dziewczyny powiedzcie dlaczego lekarz powiedział że mam się kąpać tylko pod bieżącą wodą.

Kąpiele podobno mogą powodować wczesne poronienienia bo się dupsko grzeje.
Mi tez tak kazali.
 
Kochane jest beta 235.9 wiec duzo lepsza niz na tym etapie ostatnio. Progesteron tylko niski 5.41. Dzwonie do kliniki zeby skonsultowac. Myslicie, ze moze ten dopochowy nie do konca w krwi wychodzi bo kiedys takie opinie czytalam a czy to prawda to nie wiem. Biore crinone 2 x 1 i duphaston 3 x 1. Nie plamie.
Nooo wyczekana:-) :) gratulacje :tak:
 
reklama
W sobotę mam przyjść na sprawdzenie hormonów, potem we wtorek, lekarz powiedział że może ale nie musi być już coś widoczne, a prawdziwe testowanie bedzie pod koniec następnego tygodnia.
Dziewczyny powiedzcie dlaczego lekarz powiedział że mam się kąpać tylko pod bieżącą wodą.
Na pewno chodzi o bakterie. Lepiej brac prysznic niz kapiele w wannie
 
Do góry