reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
U własnie nie do końca rozumiem czy to badanie w innych klinikach inaczej się nazywa? Wiecie coś na ten temat? Chociaż chyba jak już mam jechać do Krakowa to Katowice to godzinka dalej, boli mnie tylko ten zjazd tuż za drugimi dla nas bramkami, trzeba go omijać!!!! O ile na inne rzeczy mi nie szkoda, ale te 20 zł to mnie denerwuje, kur...e tyle tych podatków płacimy
Jest jeszcze novum warszawa. Kraków odpada.
 
Cześć Kurczaczku, jutro rano zrobię ostatnią betę. A międzyczasie próbuję się umówić do Paśnika,ale nicponie nie odbierają. Mam w planie zrobić histero i przeciwciała. Nie wiem kiedy będę mogła podejść kolejny raz. Mam nadzieję,że to znowu nie będzie trwało pół roku. Wypoczywaj nam tam, wygrzewaj ciało i wracaj z nowymi siłami :*
Aniu histeroskopie jak możesz to zrób u dr dońca w novum warszawa. Tylko potrzebujesz kilka badań sa w internecie. Robi w środy. U mnie zrobił cuda - wyciął polipa, coś tam z jajowodami i w drugim cyklu po tyllllu latach zaciążyłam. A jak nie tam to napewno u taliego co leczy w kierunku płodności. Trzymam cały czas za ciebie kciuki i pozdrawiam. Gdybyś nie miała pieniędzy to dr doniec robi na nfz koło warszaway w szpitalu tylko tam trochę się czeka. Do bylekogo pod zadnym pozorem nie idź to są za poważne sprawy tym bardziej jak jest polip.
 
Mieciu, ogromne gratulacje!!! Ja dopiero jadę

Mieciu, gratulacje!!! Ja dopiero oddałam krew, ale wyniki mają być podobno dzis jeszcze. To dopiero 6dpt, więc beta może jeszcze nie wyjść, jak myślicie?
PaulinkaP - tobie również gratuluję, że wszystko rozwija się dobrze ☺️
Akatombo, to czekamy kochana z niecierpliwoscia I zaciskamy kciuki!!! Mialas blastki? Sory juz mi sie wszystko myli z tych wrazen :)
 
Hyhy :D i się nakręcalam ze to źle, bo za wysoka... takie to nasze życie :D nie ważne ile ważne przyrosty, to jest tak indywidualna kwestia... juz nie jeden przypadek to pokazał. To tak jak z tymi plamieniami i krwawieniem, zlowieszczo wygladaja ale nie muszą nic złego oznaczać ;) ale z tego co widzę, to kolejne bliźniaki nam się do kolekcji szykują z taką betą!
Zeby tylko dobrze przyrastala! Blizniaki raczej nierealne bo byla 1 blastka, chyba, ze sie piernik podzielil jeszcze ;)
 
reklama
@Kurcia Może powiedz chłopu, że to tanga trzeba dwojga. I niech już przestanie pierdzielić [emoji87] I ze musicie zrobić obydwoje wszystko by zwiększyć szanse. I że niech wyszaleje się teraz, bo po urlopie juz tak nie będzie, bo potem razem staniecie do walki [emoji41]
Zazdroszczę ci wieku [emoji14][emoji87]
No endometrioza niestety niesie spustoszenie [emoji17] brałaś jakieś suple na polepszenie komórek? Ale może już nie odpowiadaj teraz, tylko jak wrócisz [emoji5] wyrzuć komórkę do walizki [emoji14]
Bralam ten zestaw Fertinea, koenzym q10, royal jelly, propolis. Cokolwiek wyczytalam ze moze pomoc na komorki.
Kurciu, zadnym problemem nie jestes! Slyszysz?
Btw. Jacy Wy jestescie mlodzi, pozazdroscic metryki [emoji5]
Wiem wiem slysze. Ale ciezko tak o sobie nie myslec.
Kurciu, nie jestes żadnym problemem!!!!! Jestes wspaniala osoba, ktorej endometrioza utrudnia (ale nie uniemożliwia!!!) zostanie mamą. Jesteś silna osoba, ktora wkrotce stanie do walki o swoje marzenie, teraz musisz odpocząć.
Mąż powinien byc wsparciem przez caly czas, my przechodzimy przez wiele nieprzyjemnych badań więc o wakacjach niech nie pitoli tylko grzecznie zasuwa na badania i niech po urlopie odstawi alko, zeby zolnierzyki byly gotowe do walki :-) :)
No wlasnie to mu tlumacze. Ze ja sie kluje, daje usypiac w narkozie, chodze na punkcje. A on ma problem z pokoikiem bo "juz byl na badaniach i wszystko bylo ok to po co ma powtarzac' i moje tlumaczenie ze raz na rok przydaloby sie sprawdzic uwaza za moje wymysly, bo lekarz nic takiego nie mowil.
Ale wygonie go wygonie.
@Kurcia nie wolno Ci tak mowic! Nie jesteś żadnym problemem! Z Twoim schorzeniem jest ciężko ale trzeba walczyc! Popatrz. Ja niby latwy przypadek bo tylko niedrozne hajowody a miałam 5 procedur. Teraz wrzuccie na luz. Wypocznijcie, naladujcie akumulatory a potem do dziela. Moze tak.jak.Asia skonsultujesz sie z szefową, albi.dr P-A i beda mialy inne pomyslt na Was. Bedzie dobrze kochana
Mysle ze skonsultuje z dr P-A
Dziewczyny już bąbelek jest już ze mną. Teraz te czekanie. Ale jakoś jestem spokojna. Powiem Wam, że nie myślałam, że transfer i obserwacja wszystkiego na monitorze bedzie tak wzruszająca. W trakcie nie patrzylam, bo nie chciałam się za bardzo wzruszyć, a wtedy mięśnie sie zaciskaja. Położna cały czas mówiła, abym się rozluznila. Niesamowite przeżycie. W trakcie miała ochotę wybuchnąć śmiechem, gdyż leciała tam muzyka i akurat w momencie, kiedy lekarz powiedział, że już leci do mnie maluszek to zaczęła lecieć piosenka z Rocky. Tam ns początku są fanfary. Rozbawilo mnie to i poczułam że to podniosła chwila.
Mocne kciuki!!!!!
 
Do góry