reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzieki misis [emoji173]️ teraz tylko zeby przyrastala, aleostaynio to w tym dniu bylo 47 wiec jest o niebo lepiej. Nie moge sie dodzwonic do koordynatorki, jak tam sie dzwoni do lekarza dyzurujacego przez rejestracje czy jest jkos nr?
Jest nr do czerwinskuej komórkowy. Chcesz? Js mam jeszcze do G, P-A i chyba G-K tylko do tej oststniej sprzed kilku lay wiec nir wiem czy aktualny
 
reklama
Dzieki dziewczyny, to mnie pocieszacie z tym progestetonem bo jak mi oczy wyszly na ladna bete to tak samo mi wyszly na ten niski progesteron i chcialam z klinika skonsultowac ale kordynayorka nie odbiera.

Tak czy siak potwierdz, ja mialam progesteron 12.7 w 13dpt 3 dniowych kropek, biore 3x1 luteina, 3x1 duphaston (nocna dawka x2) i lekarz potwierdził, ze jest ok bo sztuczny progesteron daje nizsze wyniki. Nie wiem czy jest jakas roznica pomiedzy luteina i crione w wynikach krwi...
 
Cześć Kurczaczku, jutro rano zrobię ostatnią betę. A międzyczasie próbuję się umówić do Paśnika,ale nicponie nie odbierają. Mam w planie zrobić histero i przeciwciała. Nie wiem kiedy będę mogła podejść kolejny raz. Mam nadzieję,że to znowu nie będzie trwało pół roku. Wypoczywaj nam tam, wygrzewaj ciało i wracaj z nowymi siłami :*

W takim razie myślami jestem z Tobą i czekam na wyniki.

Kochane jest beta 235.9 wiec duzo lepsza niz na tym etapie ostatnio. Progesteron tylko niski 5.41. Dzwonie do kliniki zeby skonsultowac. Myslicie, ze moze ten dopochowy nie do konca w krwi wychodzi bo kiedys takie opinie czytalam a czy to prawda to nie wiem. Biore crinone 2 x 1 i duphaston 3 x 1. Nie plamie.

Piękna beta, ale proga konsultuj. To duphaston nie wychodzi we krwi.

Ty się słońce urlopuj a nie o wynikach myślisz [emoji14]

DFI ma większe znaczenie, dlatego ze najczęściej jest to jedyny wynik na badaniu [emoji85] o HDS rzadko się słyszy, chyba ze akuracik ma się szczęście i wynik obejmuje dwie wartości.
W waszym przypadku są dwa [emoji4] a co za tym idzie nie można pominąć HDS, który notabene jest nieco tylko podwyższony, ale nie jakoś tragicznie.
Pamiętaj, należy skonsultować wszystkie wyniki z lekarzem, bo tylko one mogą dać pełny obraz....
A przypomnij mi kochana twój wiek [emoji848][emoji87]

@Mieciu85 gratki laska [emoji7] i bierz telefon w rękę i dzwon do lekarza w sprawie tego progesteronu. Nie plamisz to najważniejsze. Ale niski jest...

Lekarze widzieli ten wynik, i mówili, że no podwyższone HDS, ale tak to dramatu nie ma i że niewiele się da z tym HDS i tak zrobić poza antyoksydantami. Bo mój to piwa w te upały nie odstawi i generalnie go ciężko do wszystkiego poza suplami zmusić bo z nim jest ok...Nawet teraz kiedy po roku od poprzedniego badania chcę go wysłać na kolejne jest meeega ciężko.
A teraz po tym tygodniu all inclusive i drinków to chyba plemniki będą mu kuźwa do tyłu zasuwały....
Ja mam 28 lat, mój M też. Ale to ja jestem "problemem" bo endometrioza i 3 nieudane transfery.. No i właśnie ciężko myśleć o urlopie, bo gdyby ostatni transfer się udał to bym nie jechała w "nagrodę pocieszenia" na urlop...
 
Kochane jest beta 235.9 wiec duzo lepsza niz na tym etapie ostatnio. Progesteron tylko niski 5.41. Dzwonie do kliniki zeby skonsultowac. Myslicie, ze moze ten dopochowy nie do konca w krwi wychodzi bo kiedys takie opinie czytalam a czy to prawda to nie wiem. Biore crinone 2 x 1 i duphaston 3 x 1. Nie plamie.
Gratulacje [emoji173]
 
Kochane jest beta 235.9 wiec duzo lepsza niz na tym etapie ostatnio. Progesteron tylko niski 5.41. Dzwonie do kliniki zeby skonsultowac. Myslicie, ze moze ten dopochowy nie do konca w krwi wychodzi bo kiedys takie opinie czytalam a czy to prawda to nie wiem. Biore crinone 2 x 1 i duphaston 3 x 1. Nie plamie.

Gratulacje:):):)
Prog faktycznie niski, ale ważne że nie plamisz. Dupek nie wychodzo z krwi. Ja jak miałam prog ok 7 dostałam dodatkowo 3tbl dupka i prolutex.
✊✊ za piękny przyrost:)
 
@Kurcia Może powiedz chłopu, że to tanga trzeba dwojga. I niech już przestanie pierdzielić [emoji87] I ze musicie zrobić obydwoje wszystko by zwiększyć szanse. I że niech wyszaleje się teraz, bo po urlopie juz tak nie będzie, bo potem razem staniecie do walki [emoji41]
Zazdroszczę ci wieku [emoji14][emoji87]
No endometrioza niestety niesie spustoszenie [emoji17] brałaś jakieś suple na polepszenie komórek? Ale może już nie odpowiadaj teraz, tylko jak wrócisz [emoji5] wyrzuć komórkę do walizki [emoji14]
 
reklama
Do góry