reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W takim razie myślami jestem z Tobą i czekam na wyniki.



Piękna beta, ale proga konsultuj. To duphaston nie wychodzi we krwi.



Lekarze widzieli ten wynik, i mówili, że no podwyższone HDS, ale tak to dramatu nie ma i że niewiele się da z tym HDS i tak zrobić poza antyoksydantami. Bo mój to piwa w te upały nie odstawi i generalnie go ciężko do wszystkiego poza suplami zmusić bo z nim jest ok...Nawet teraz kiedy po roku od poprzedniego badania chcę go wysłać na kolejne jest meeega ciężko.
A teraz po tym tygodniu all inclusive i drinków to chyba plemniki będą mu kuźwa do tyłu zasuwały....
Ja mam 28 lat, mój M też. Ale to ja jestem "problemem" bo endometrioza i 3 nieudane transfery.. No i właśnie ciężko myśleć o urlopie, bo gdyby ostatni transfer się udał to bym nie jechała w "nagrodę pocieszenia" na urlop...
Kurciu, zadnym problemem nie jestes! Slyszysz?
Btw. Jacy Wy jestescie mlodzi, pozazdroscic metryki [emoji5]
 
reklama
Wszystko dobrze kochana, tylko mowie, strasznie mi sie ta apka BB wiesza :( Czuje sie dobrze tylko juz troche nudze sie :) Ale moj krwiaczek sie zmniejsza wiec jesli za 2 tyg w ogole zniknie to juz bede mogla wrocic do normalnego zycia :) Nagralam krotki filmik z harcy maluszka ale nie chce sie tu film zaladowac :( Wrzucam screena z filmiku.
Tak, u nas gorsze upaly ale ja jestem nad morzem wiec odczuwalna temperatura jest napewno przyjemniejsza. A Ty jak tam? Kiedy bylas na usg ostatnio?
Zobacz załącznik 885951
Gratuluję kochana :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Tylko nie rób więcej screenów z filmu bo ja jak nawiedzona stukam w telefon:D:D:D
Bo jak widzę maluszki to nawet posta nie czytam:-D tylko chcę sobie pooglądać :rolleyes2:
 
W takim razie myślami jestem z Tobą i czekam na wyniki.



Piękna beta, ale proga konsultuj. To duphaston nie wychodzi we krwi.



Lekarze widzieli ten wynik, i mówili, że no podwyższone HDS, ale tak to dramatu nie ma i że niewiele się da z tym HDS i tak zrobić poza antyoksydantami. Bo mój to piwa w te upały nie odstawi i generalnie go ciężko do wszystkiego poza suplami zmusić bo z nim jest ok...Nawet teraz kiedy po roku od poprzedniego badania chcę go wysłać na kolejne jest meeega ciężko.
A teraz po tym tygodniu all inclusive i drinków to chyba plemniki będą mu kuźwa do tyłu zasuwały....
Ja mam 28 lat, mój M też. Ale to ja jestem "problemem" bo endometrioza i 3 nieudane transfery.. No i właśnie ciężko myśleć o urlopie, bo gdyby ostatni transfer się udał to bym nie jechała w "nagrodę pocieszenia" na urlop...

Kurciu, nie jestes żadnym problemem!!!!! Jestes wspaniala osoba, ktorej endometrioza utrudnia (ale nie uniemożliwia!!!) zostanie mamą. Jesteś silna osoba, ktora wkrotce stanie do walki o swoje marzenie, teraz musisz odpocząć.
Mąż powinien byc wsparciem przez caly czas, my przechodzimy przez wiele nieprzyjemnych badań więc o wakacjach niech nie pitoli tylko grzecznie zasuwa na badania i niech po urlopie odstawi alko, zeby zolnierzyki byly gotowe do walki :-) :)
 
@Kurcia nie wolno Ci tak mowic! Nie jesteś żadnym problemem! Z Twoim schorzeniem jest ciężko ale trzeba walczyc! Popatrz. Ja niby latwy przypadek bo tylko niedrozne hajowody a miałam 5 procedur. Teraz wrzuccie na luz. Wypocznijcie, naladujcie akumulatory a potem do dziela. Moze tak.jak.Asia skonsultujesz sie z szefową, albi.dr P-A i beda mialy inne pomyslt na Was. Bedzie dobrze kochana
 
Gratulacje:):):)
Prog faktycznie niski, ale ważne że nie plamisz. Dupek nie wychodzo z krwi. Ja jak miałam prog ok 7 dostałam dodatkowo 3tbl dupka i prolutex.
✊✊ za piękny przyrost:)
Dzieki dziewczyny, pani koordynator skonsultowala to z lekarzem, byla tylko dr W I powiedziala, ze faktycznie jest niski I zeby zwiekszyc dupka z 3 x 1 na 3 x 2 i skontrolowac przy okazji bety w piatek, dobrze ze tyle tego kupilam :). Koordynatorka powiedziala, ze nie miala okaszji zapytac czy crinone jest wykrywale we krwi wiec nie wiem. Przegladalam za to fora w UK bo widze, ze tu ten zel bardzo popularny w swiecie in vitro i dziewczyny tez sie wypowiadaly, ze maja niski poziom i, ze lekarz nie kazal im sprawdzac progesterone we krwi poniewaz lek nie przedostaje sie do ukladu krwionosnego, jeslui mozna bazowac na tych opiniach. Wazne ze dali wiecej, chyba jak beta ladnie urosla to ten progesterone gdzies tam jes mam nadzieje.
 
reklama
Dziewczyny już bąbelek jest już ze mną. Teraz te czekanie. Ale jakoś jestem spokojna. Powiem Wam, że nie myślałam, że transfer i obserwacja wszystkiego na monitorze bedzie tak wzruszająca. W trakcie nie patrzylam, bo nie chciałam się za bardzo wzruszyć, a wtedy mięśnie sie zaciskaja. Położna cały czas mówiła, abym się rozluznila. Niesamowite przeżycie. W trakcie miała ochotę wybuchnąć śmiechem, gdyż leciała tam muzyka i akurat w momencie, kiedy lekarz powiedział, że już leci do mnie maluszek to zaczęła lecieć piosenka z Rocky. Tam ns początku są fanfary. Rozbawilo mnie to i poczułam że to podniosła chwila.
 
Do góry