reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A skąd wiesz zecw tedy Ci wypadnie transfer? Kurczaczek dobrze pisze ze w danym dniu jeden lekarz robi zabiegi
Obliczylam na podstawie ostatniego transferu. Dzien 10 kontrola endometrium + 4 dni pozniej transfer 3 dniowego zarodka. Wiec obliczylam sobie wsyztskie mozliwosci bo mam2 zarodki 3 dniowe I 2 blastki wiec transfer bede miala miedzy 26, a 31 lipca, no chyba, ze cos nietak bedzie przyrastalo. Walsnie koordynatorka mi jeszcze odpisala,z e gretka bedzie transfery robil 26, a 27 ta dr Wasik.
 
Jedno. Cassiah uważasz, że wyniki wskazują, że dupa będzie z tego i żaden z 2 zarodków nie da rady na rozwój? Zastanawiam się czy spadek może oznaczać, że jeden z nich obumarł a drugi może ma się dobrze...i się dalej zagnieżdża...
Dopiero teraz doczytalam ze dzis dop 6 dpt. Poczekaj jeszcze, to na prawde bardzo bardzo wczesnie.
 
Tzn jak masz transfer w konkretnym dniu to nie mozesz wybrać tego kto transferuje. Bo danego dnia wszystkie zabiegi robi chyba jeden lekarz. A i tak nie wszyscy transferuja.
Dzieki kurcia, to co bys mi radzila? Robic w lipcu I na kogo wypadnie to wypadnie, czy czekac na sierpien I raczej dr MERrcik powinien wtedy mi robic chyba. Boje sie tylko,zeby jaj znowu w sierpniu nie bylo, ja sobie wsyztsko uloze bo MErcik bedzie a transfer mi ktos inny bedzie robil :(
 
Justin87 zarodki świeże 02/07 miałam pobrane do hodowli. 07 transfer dwóch zarodków nr.1 BL.1.1.1 nr.2 BL 4.1.1 Tak miałam zastrzyk dawka 0,5
Tak więc wdech wydech i zrób betę jutro lub w poniedziałek. Masz ładny progesteron. A tak jak jedna z dziewczyn napisała, to pierwszy wynik był zakłamany przez ovitrelle. Teraz trzeba czekać i wierzyć, że beta będzie pięknie rosła. [emoji4]
 
możesz popijać wodą i to nawet dobrze, mi jak napisałam, że skoczyło tsh do 2,7 dr kazał zwiększyć z 50 do 75 więc spokojnie weź sobie od jutra więcej i się nie denerwuj a za 2 tygodnie sprawdź poziom będzie w porządku

Za 2 tygodnie ja juz powinnam byc po transferze (dowiem sie we wtorek), wiec musze dosc szybko obnizyc to tsh. Chyba zrobie powtorke badan w przyszlym tygodniu
 
Tak więc wdech wydech i zrób betę jutro lub w poniedziałek. Masz ładny progesteron. A tak jak jedna z dziewczyn napisała, to pierwszy wynik był zakłamany przez ovitrelle. Teraz trzeba czekać i wierzyć, że beta będzie pięknie rosła. [emoji4]
Dzięki za wsparcie:) idzie się wykończyć...
 
reklama
Do góry