reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzieki, wlasnie rozmawialam z koordynatorka, w dniach kiedy wypadlby transfer Bedzie dr Gajewska-Kucharek, albo jesli sie przesunie to juz bedzie dr Mercik. Gretki wtedy tez nie bedzie. Slyszalyscie cos o tej dr G-K?
Leczylam.sie u niej w Parensie:) fajna babka bardzo ale bym chyba wolala zaczekać jednak miesiac bo ktorejs dziewczynie z forum robila transfer i ona go źle wspominala
 
reklama
Jesli to tylko w mezu jest problem to nie jest az taka wielka przeszkoda. Macie ogromne szanse. Ty przyjmujesz zarodki ale one sa przez slabe plemniki niezdolne do przezycia. Macie jeszcze jakies mrozaki?
Jedno. Cassiah uważasz, że wyniki wskazują, że dupa będzie z tego i żaden z 2 zarodków nie da rady na rozwój? Zastanawiam się czy spadek może oznaczać, że jeden z nich obumarł a drugi może ma się dobrze...i się dalej zagnieżdża...
 
Cześć Dziewczyny, jestem po transferze 2 zarodków (07/07). Martwię się bo beta spadła z 36 na 12 :( a także progesteron spadł na 55. Załamka... 7 lat starań
progesteron przecież w normie norma do 44 w pierwszym trymestrze ciąży, prawda?, a beta to może po zastrzyku jeszcze była większa na początku, bo pewnie robiłaś 3 i 5 dpt weryfikację? w 3 dpt nawet 5dniowego malucha nie jest możliwe wykrycie bety bo ta jest produkowana od 5 dpt przez zarodek więc dopiero drugi wynik to może być beta produkowana prze dzidzię, powinna do 7dpt wzrosnąć więc cierpliwości kochana - sprawdź jutro :)
 
Dziękuję dziewczyny, u Anastazji jest wszystko poprawnie, waży 1333 gramy, dziś 28tc6 dobra a lekarzowi wygląda na 29 tc 1 doba także jest trochę do przodu :) Jedyne co mnie martwi to to, że jest 2x obwinięta pępowiną... lekarz powiedział że "jak szalem" i że przepływy ma dobre ale to obwinięcie się mnie niepokoi... ale dziękuję Wam za miłe słowo i kciuki ;)
Może się jeszcze odwinie. Dzieci chyba często się bawią pępowiną. To cudnie, że już taki duży z niej kurczaczek. [emoji7] Ja byłam wokół szyi owinięta pępowiną i wyszłam na ludzi, chyba. [emoji6]
 
Kiedy nie bedzie dr G??
Niech on sobie jajcow nie robi! Ja mam miec punkcje i transfer za jakis tydzien, poltora!
A o tej dr GK nie slyszalam niestety
Sie nie stresuj:) zapytaj go na najblizszej wizycie czy Ci bedzie robil zabiegi. Pamietaj ze dobra reke do transferow ma dr M:) a dr GK jest bardzo fajna:)
 
Jedno. Cassiah uważasz, że wyniki wskazują, że dupa będzie z tego i żaden z 2 zarodków nie da rady na rozwój? Zastanawiam się czy spadek może oznaczać, że jeden z nich obumarł a drugi może ma się dobrze...i się dalej zagnieżdża...
Jakie miałaś zarodki? To był świeży transfer i miałaś zastrzyk z ovitrelle? Dzisiaj dopiero 6 dpt.
 
Tzn jak masz transfer w konkretnym dniu to nie mozesz wybrać tego kto transferuje. Bo danego dnia wszystkie zabiegi robi chyba jeden lekarz. A i tak nie wszyscy transferuja.
Aha. Teraz rozumiem. Myślałam,że można sobie wybrać,a ja jak zwykle nie wiem :D. To niedobrze,że M. i G. ma nie być :/. Ja zbytnio czekać nie mogę przez tę sytuację w pracy. Tak jak Mieciu mówi "zawsze coś" o_O
 
Taaak, albo jak juz domyslaja sie ze podloze poronien moze byc immunologiczne to i tak czekaja do 3 poronien i dopiero wtedy wysylaja na badania... No ludzie...
Otóż to. Mi po pierwszym lekarz powiedział "Pani Aneto, no coz....zdarza sie".....Co się ***** zdarza? Ja straciłam upragnioną ciążę, dziecko a on mi pieprzy że się zdarza??!!.....od drugiej ciąży była luteina bo może niewydolność ciała żółtego, ja robiłam przeciwciała, wirusologie itd, trzecia ciąża i prosiłam o encorton ale wskazań nie było, dostałam heparyne (ale jak się później okazało po konsultacji z hematologiem zdecydowanie zbyt mała dawkę, tyle że się szprycowalam).....4 ciąża to już była luteina, duphaston, heparyna i magnez....A potem pojechałam do kliniki z nareczem swoich wyników, niestety większość już nieaktualnych. Wertowalam cały czas Internetu szukałam info jakie jeszcze badania powinnam wykonać....i traf chciał ze invicta na swoim fb napisała że mają w ofercie nowe badanie diagnostyczne czyli cytokiny....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jedno. Cassiah uważasz, że wyniki wskazują, że dupa będzie z tego i żaden z 2 zarodków nie da rady na rozwój? Zastanawiam się czy spadek może oznaczać, że jeden z nich obumarł a drugi może ma się dobrze...i się dalej zagnieżdża...
Nie wiem, nie chce Cie straszyc bo slyszalam juz o najprzerozniejszych historiach i cudach ale wg mnie spadek bety nigdy nie oznacza nic dobrego :( Bez wzgledu czy blizniaki czy nie... Moze predzej jakby ten przyrost byl chocby minimalny... Progesteron spadl na leb ale wciaz jest dobry, wiele dziewczyn by zabila za taki :) Sprawdz jeszcze za 2 dni. Trzymaj sie mocno!
 
Do góry