reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No właśnie te skurcze mnie bardzo niepokoją. Wczoraj plamienia minęły popołudniu, noc bez bólu i plamień. Beta już pobrana. Mam jakąś dziwną nadzieję...
Zastanawiam się, czy nie wypisać się dziś. Jak będzie źle to i tak wole to przeżywać w domu. A jak będzie dobrze, to boję się, że jutro przyjdzie pełna obsada, tutejszy ordynator jest znany z tego, że sam bada nowe pacjentki, potem jeszcze lekarz prowadzący, i jak pisała adansonia wymęczą mnie tym usg, pouciskają szyjkę i dopiero będzie źle... :/
Trzymam kciuki[emoji110][emoji9]
 
reklama
Gosia, pisaly tu dziewczyny nieraz o takich krwawieniach, po ktorych rodzily zdrowe dzieci. U Ciebie tez okaze sie niegrozne. [emoji173][emoji173][emoji173] Lez dzisiaj. Daj znac co Ci powiedza na izbie. Masz opcje zrobic gdzies dzisiaj bete?
Mocne kciuki za Was[emoji110][emoji110][emoji110]
Beta po 3 tygodniach raczej nie bedzie miarodajna a jak pojade na ip to i tak mi pewnie zrobia badania hormmonow. Oby bylo wszystko ok
 
Kuzwa wstalam rano zrobilam siku razem z krwia :( narazie plamienie ustalo leze ale i tak przejade sie na ip. A ze stresu caly progesteron zaaplikowany w dupala poszedl do kibelka :D
Boze zeby z moja kropka bylo wszystko w porzadku
Gosia wiem jaki to stres. Ja też, jak wiele dziewczyn, miałam plamienia w ciąży. 2 x były one czerwona krwią. Wszystko się dobrze skończyło, u Ciebie też będzie dobrze. Ściskam mocno.
 
Kuzwa wstalam rano zrobilam siku razem z krwia :( narazie plamienie ustalo leze ale i tak przejade sie na ip. A ze stresu caly progesteron zaaplikowany w dupala poszedl do kibelka :D
Boze zeby z moja kropka bylo wszystko w porzadku
O matko, nie może być spokojnie. :/
Daj znać później jak sytuacja wygląda.
Na pewno będzie wszystko dobrze ale te plamienia, krwawienia potrafią wybić z równowagi. Trzymajcie się. [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Kuzwa wstalam rano zrobilam siku razem z krwia :( narazie plamienie ustalo leze ale i tak przejade sie na ip. A ze stresu caly progesteron zaaplikowany w dupala poszedl do kibelka :D
Boze zeby z moja kropka bylo wszystko w porzadku
Boziuuuuu czy czlowiek nie moze sie spokojnie ciaza cieszyc i wisiec nad kiblem wymiotujac za to byc happy!tylko ciagle cos a to krwawienie a to bóle. ..... Co za szit!tylko nerwy i nerwy.
Trzymajcie się dziewczyny!na 100 bedzie dobrze [emoji173]
 
Boziuuuuu czy czlowiek nie moze sie spokojnie ciaza cieszyc i wisiec nad kiblem wymiotujac za to byc happy!tylko ciagle cos a to krwawienie a to bóle. ..... Co za szit!tylko nerwy i nerwy.
Gosia trzymaj sie na 100 bedzie dobrze [emoji173]
Będzie dobrze, musi byc!!! Uspokój się, poleż może będzie lepiej i daj znAć proszę później ❤
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy na naturalnym cyklu musi pięknac pęcherzyk aby odbył się transfer?
Z mojego myślenia wydaje mi się że tak, bo pewnie po to podaje się ovitrelle?

Ale mam ciężki wybór z tym wszystkim i kombinacjiami i z lotami.

Umówiłam się z lekarzem, że w końcu w UK mi zrobią usg w 11 lub 12 dc i on na podstawie zdjęcia powie czy się nie endo nadaje na transfer a nie ma mi tutaj kto zrobić usg. Co za dziwny kraj... [emoji18]
 
Do góry