reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dobrej i spokojnej nocki :)
Screenshot_2018-06-30-23-09-13-1.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-06-30-23-09-13-1.png
    Screenshot_2018-06-30-23-09-13-1.png
    258 KB · Wyświetleń: 424
Kuzwa wstalam rano zrobilam siku razem z krwia :( narazie plamienie ustalo leze ale i tak przejade sie na ip. A ze stresu caly progesteron zaaplikowany w dupala poszedl do kibelka :D
Boze zeby z moja kropka bylo wszystko w porzadku
 
Kuzwa wstalam rano zrobilam siku razem z krwia :( narazie plamienie ustalo leze ale i tak przejade sie na ip. A ze stresu caly progesteron zaaplikowany w dupala poszedl do kibelka :D
Boze zeby z moja kropka bylo wszystko w porzadku
Ja pitole z tymi krwawieniami! Czlowiek se w ciazy spokojnie nie moze pobyc. Trzymajcie sie!

@sssurykatka dobrych wiesci!
 
U mnie bylo właśnie na czerwono. Nie mialam skurczy. Jak jest plamienie brazoww to jest to juz stara krew. Plamilam chyba do 7tc, pierwszy raz chyba 20dpt
No właśnie te skurcze mnie bardzo niepokoją. Wczoraj plamienia minęły popołudniu, noc bez bólu i plamień. Beta już pobrana. Mam jakąś dziwną nadzieję...
Zastanawiam się, czy nie wypisać się dziś. Jak będzie źle to i tak wole to przeżywać w domu. A jak będzie dobrze, to boję się, że jutro przyjdzie pełna obsada, tutejszy ordynator jest znany z tego, że sam bada nowe pacjentki, potem jeszcze lekarz prowadzący, i jak pisała adansonia wymęczą mnie tym usg, pouciskają szyjkę i dopiero będzie źle... :/
 
reklama
Kuzwa wstalam rano zrobilam siku razem z krwia :( narazie plamienie ustalo leze ale i tak przejade sie na ip. A ze stresu caly progesteron zaaplikowany w dupala poszedl do kibelka :D
Boze zeby z moja kropka bylo wszystko w porzadku
Gosia, pisaly tu dziewczyny nieraz o takich krwawieniach, po ktorych rodzily zdrowe dzieci. U Ciebie tez okaze sie niegrozne. [emoji173][emoji173][emoji173] Lez dzisiaj. Daj znac co Ci powiedza na izbie. Masz opcje zrobic gdzies dzisiaj bete?
Mocne kciuki za Was[emoji110][emoji110][emoji110]
 
Do góry