reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć Dziewczyny. Poczytuje ten wątek odkąd nasza przygoda z in vitro się zaczęła czyli w kwietniu tego roku. I w końcu zdecydowałam się napisać bo wykończę się psychicznie. Nasz problem to bardzo słabe nasienie męża. Miałam już robioną punkcję (we wtorek 26.06). Pobrali mi 14 kumulusów. Wczoraj w dniu transferu dowiedziałam się, że z tych 14 tylko 9 było dojrzałymi komórkami a 3 z nich się zapłodniły... Podali mi wczoraj dwa zarodki jeden CL.16.2 i drugi M.2 lekarz powiedziała nam, że zarodki dobrze rokują ale ja oczywiście jak to ja musiałam poszperać w necie i niestety nic nie udało mi się wyczytać... czy któraś z Was może wie jak takie zarodki rokują ? Dodam, że dzisiaj 2 dpt i jak na razie kłują mnie lekko jajniki...
Niestety nie mam pojęcia, co to za oznaczenia zarodków. Jak lekarz mówi, że dobrze rokują, to widocznie tak jest :). Teraz czeka Cię kilka dni duuużej niepewności i wyszukiwania u siebie wszystkich możliwych objawów, a prawda jest taka, że możesz tylko czekać i odpoczywać. Okaże się za tydzień :)
Bywaja piękne ciąże z ładnych zarodków jak i ze słabych.
Powodzenia :)
 
reklama
Niestety nie mam pojęcia, co to za oznaczenia zarodków. Jak lekarz mówi, że dobrze rokują, to widocznie tak jest :). Teraz czeka Cię kilka dni duuużej niepewności i wyszukiwania u siebie wszystkich możliwych objawów, a prawda jest taka, że możesz tylko czekać i odpoczywać. Okaże się za tydzień :)
Bywaja piękne ciąże z ładnych zarodków jak i ze słabych.
Powodzenia :)
 
My juz wrocilismy z ip wszystko ok. Fasolina ma sie dobrze pieknie bije jej serduszko. Krwawienie albo po heparynie albo mikrokrwiak przy kosmowce lekarka nie byla w stanie stwierdzic czy to napewno krwiak bo bardzo malutki 1mmx1mm
A to moja Fasolina 13.2 mm 7t4d ❤❤
20180701_112637.jpg
20180701_112637.jpg
 

Załączniki

  • 20180701_112637.jpg
    20180701_112637.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 719
Super, że wszystko ok Gosiu :)
U mnie mieszane uczucia. Beta wzrosła, dziś 18 dpt 1368 (a 36 godzin temu 682), ale znów mam skurcze i krwawienie :/ Chyba jednak zostanę w szpitalu, jeśli beta będzie rosła i zobaczę pęcherzyk to poproszę o wypis.
 
Super, że wszystko ok Gosiu :)
U mnie mieszane uczucia. Beta wzrosła, dziś 18 dpt 1368 (a 36 godzin temu 682), ale znów mam skurcze i krwawienie :/ Chyba jednak zostanę w szpitalu, jeśli beta będzie rosła i zobaczę pęcherzyk to poproszę o wypis.
Przyrost jak najbardziej w normie, wręcz piękny, niech zdiagnozuja skąd to krwawienie i ból... 3mamy za Was kciuki, będzie dobrze zobaczysz [emoji8]
 
reklama
Do góry