reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Podaj dane. Kiedyś chyba Koniczynka mi podpowiedziała, że jest program eowulacja dostępny w internecie, gdzie można sprawdzić kiedy wystąpi owulacja na podstawie wyników wskazanych przez Ciebie hormonów. Rozumiem, ze będziesz podchodzić na cyklu naturalnym. :)

No właśnie ja podchodzę na sztucznym , moje wyniki są takie
3dzień cyklu
Lh2'38mlu/ml
Estradiol 130'30pg/ml
Progesteron 0'1ng/ml
6 dzień cyklu
Lh2'07 mlu/ml
Estradiol 211'50 pg/ml
Progesteron 0'10 mln
9 dzień cyklu
Lh 0'84 mlu/ml
Estradiol 170'60 pg/ml
Progestrron 0'10 ng/ml
Leki jakie przejmuje :
Od 1 dnia cyklu 1 tabletka estrofemu ,
Od 3dnia cyklu 2 tabletki estrofemu i neoparin
Od 6 dnia cyklu dodatkowo diwigel no o wiadomo wszystkie witaminy dla kobiet w ciąży .
Wizytę mam w poniedziałek żeby ustalić kiedy transfer .
 
reklama
Ciekawe czemu zwinęła żagle. Właśnie mi odpisała na smsa sprzed dwóch dni, że mam przyjść na wizytę za 2 tygodnie ale już nie dodała, że jej nie ma. Nieładnie. :/
To do kogo masz pójść na wizytę, ale czad. Zadzwonisz do kliniki i zapytasz kto Cię przyjmie. No to jest normalnie chore wszystko. :o
 
To do kogo masz pójść na wizytę, ale czad. Zadzwonisz do kliniki i zapytasz kto Cię przyjmie. No to jest normalnie chore wszystko. :o
Od razu się umówiłam do dr G. Nagle znalazł się każdy wolny termin jaki chcę. Idę 2 lipca jeśli wszystko będzie gicio z betą.
Nie muszę już czekać do października. [emoji28]
 
Ostatnia edycja:
Od razu się umówiłam do dr G. Nagle znalazł się każdy wolny termin jaki chcę. Idę 2 lipca jeśli wszystko będzie gicio z betą.
Nie muszę już czekać do października.
emoji28.png
Już wszystko wiem, pojechała na staż do Irlandii z całą rodziną. Klinika szuka kogoś na jej miejsce i znaleźć nie potrafią. Aha widzisz jak będziesz po wizycie serduszkowej dam Ci namiary na bezpłatne badania prenatalne obejmujące nasze województwo:D
 
Już wszystko wiem, pojechała na staż do Irlandii z całą rodziną. Klinika szuka kogoś na jej miejsce i znaleźć nie potrafią. Aha widzisz jak będziesz po wizycie serduszkowej dam Ci namiary na bezpłatne badania prenatalne obejmujące nasze województwo:D
O kochana. Będę wdzięczna. A skąd takie info? Ty działasz lepiej niż służby wywiadu.
 
Od razu się umówiłam do dr G. Nagle znalazł się każdy wolny termin jaki chcę. Idę 2 lipca jeśli wszystko będzie gicio z betą.
Nie muszę już czekać do października. [emoji28]
Dziwne ze miałaś problem z terminami, bo ja nigdy nie miałam z tym problemu. Najdłużej czekałam miesiąc jak chciałam podejść drugi raz. A na lipiec tez juz przekladalam wizyty i nikt nie robił mi problemów. Ja tam nie narzekam ani na klinike ani na Doktora a mam z nimi do czynienia 2 lata :)
 
Dziwne ze miałaś problem z terminami, bo ja nigdy nie miałam z tym problemu. Najdłużej czekałam miesiąc jak chciałam podejść drugi raz. A na lipiec tez juz przekladalam wizyty i nikt nie robił mi problemów. Ja tam nie narzekam ani na klinike ani na Doktora a mam z nimi do czynienia 2 lata :)
Cóż mam Ci odpowiedzieć? To bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. Podejrzewam, że każda, która jest u dr G jest zadowolona ale ja u niego nie byłam. Jak po kilku przebojach z moją dr chciałam zmienić lekarza na dr G, to zaproponowano mi termin październikowy. Jednak ogólnie wiele rzeczy mi się nie podobało i drugi raz tej kliniki bym po prostu nie wybrała.
 
O kochana. Będę wdzięczna. A skąd takie info? Ty działasz lepiej niż służby wywiadu.
A widzisz podczas transferu można poznać sporo dziewcząt a, że trzy razy byłam w tej wyjątkowej sali poznałam osoby z Wrocławia i koleżanki zapytałam czy coś wie na ten temat. Jak widać wiedziała :D to na priv wyślę Ci dane przychodni :D
 
reklama
A widzisz podczas transferu można poznać sporo dziewcząt a, że trzy razy byłam w tej wyjątkowej sali poznałam osoby z Wrocławia i koleżanki zapytałam czy coś wie na ten temat. Jak widać wiedziała :D to na priv wyślę Ci dane przychodni :D
Hehe. Dobre. Nadajesz się na szpiega. Już wiesz, w którą stronę powinna iść Twoja kariera po macierzyńskim. [emoji41][emoji8]
 
Do góry