reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Podaj dane. Kiedyś chyba Koniczynka mi podpowiedziała, że jest program eowulacja dostępny w internecie, gdzie można sprawdzić kiedy wystąpi owulacja na podstawie wyników wskazanych przez Ciebie hormonów. Rozumiem, ze będziesz podchodzić na cyklu naturalnym. :)

No właśnie ja podchodzę na sztucznym , moje wyniki są takie
3dzień cyklu
Lh2'38mlu/ml
Estradiol 130'30pg/ml
Progesteron 0'1ng/ml
6 dzień cyklu
Lh2'07 mlu/ml
Estradiol 211'50 pg/ml
Progesteron 0'10 mln
9 dzień cyklu
Lh 0'84 mlu/ml
Estradiol 170'60 pg/ml
Progestrron 0'10 ng/ml
Leki jakie przejmuje :
Od 1 dnia cyklu 1 tabletka estrofemu ,
Od 3dnia cyklu 2 tabletki estrofemu i neoparin
Od 6 dnia cyklu dodatkowo diwigel no o wiadomo wszystkie witaminy dla kobiet w ciąży .
Wizytę mam w poniedziałek żeby ustalić kiedy transfer .
 
reklama
Ciekawe czemu zwinęła żagle. Właśnie mi odpisała na smsa sprzed dwóch dni, że mam przyjść na wizytę za 2 tygodnie ale już nie dodała, że jej nie ma. Nieładnie. :/
To do kogo masz pójść na wizytę, ale czad. Zadzwonisz do kliniki i zapytasz kto Cię przyjmie. No to jest normalnie chore wszystko. :o
 
To do kogo masz pójść na wizytę, ale czad. Zadzwonisz do kliniki i zapytasz kto Cię przyjmie. No to jest normalnie chore wszystko. :o
Od razu się umówiłam do dr G. Nagle znalazł się każdy wolny termin jaki chcę. Idę 2 lipca jeśli wszystko będzie gicio z betą.
Nie muszę już czekać do października. [emoji28]
 
Ostatnia edycja:
Od razu się umówiłam do dr G. Nagle znalazł się każdy wolny termin jaki chcę. Idę 2 lipca jeśli wszystko będzie gicio z betą.
Nie muszę już czekać do października.
emoji28.png
Już wszystko wiem, pojechała na staż do Irlandii z całą rodziną. Klinika szuka kogoś na jej miejsce i znaleźć nie potrafią. Aha widzisz jak będziesz po wizycie serduszkowej dam Ci namiary na bezpłatne badania prenatalne obejmujące nasze województwo:D
 
Już wszystko wiem, pojechała na staż do Irlandii z całą rodziną. Klinika szuka kogoś na jej miejsce i znaleźć nie potrafią. Aha widzisz jak będziesz po wizycie serduszkowej dam Ci namiary na bezpłatne badania prenatalne obejmujące nasze województwo:D
O kochana. Będę wdzięczna. A skąd takie info? Ty działasz lepiej niż służby wywiadu.
 
Od razu się umówiłam do dr G. Nagle znalazł się każdy wolny termin jaki chcę. Idę 2 lipca jeśli wszystko będzie gicio z betą.
Nie muszę już czekać do października. [emoji28]
Dziwne ze miałaś problem z terminami, bo ja nigdy nie miałam z tym problemu. Najdłużej czekałam miesiąc jak chciałam podejść drugi raz. A na lipiec tez juz przekladalam wizyty i nikt nie robił mi problemów. Ja tam nie narzekam ani na klinike ani na Doktora a mam z nimi do czynienia 2 lata :)
 
Dziwne ze miałaś problem z terminami, bo ja nigdy nie miałam z tym problemu. Najdłużej czekałam miesiąc jak chciałam podejść drugi raz. A na lipiec tez juz przekladalam wizyty i nikt nie robił mi problemów. Ja tam nie narzekam ani na klinike ani na Doktora a mam z nimi do czynienia 2 lata :)
Cóż mam Ci odpowiedzieć? To bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. Podejrzewam, że każda, która jest u dr G jest zadowolona ale ja u niego nie byłam. Jak po kilku przebojach z moją dr chciałam zmienić lekarza na dr G, to zaproponowano mi termin październikowy. Jednak ogólnie wiele rzeczy mi się nie podobało i drugi raz tej kliniki bym po prostu nie wybrała.
 
O kochana. Będę wdzięczna. A skąd takie info? Ty działasz lepiej niż służby wywiadu.
A widzisz podczas transferu można poznać sporo dziewcząt a, że trzy razy byłam w tej wyjątkowej sali poznałam osoby z Wrocławia i koleżanki zapytałam czy coś wie na ten temat. Jak widać wiedziała :D to na priv wyślę Ci dane przychodni :D
 
reklama
A widzisz podczas transferu można poznać sporo dziewcząt a, że trzy razy byłam w tej wyjątkowej sali poznałam osoby z Wrocławia i koleżanki zapytałam czy coś wie na ten temat. Jak widać wiedziała :D to na priv wyślę Ci dane przychodni :D
Hehe. Dobre. Nadajesz się na szpiega. Już wiesz, w którą stronę powinna iść Twoja kariera po macierzyńskim. [emoji41][emoji8]
 
Do góry