reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
No jak widzisz mozna
Trudno dzwonie w poniedzialek jesli beda mi kazaly zaplacic znowu to poprosze o zapisanie na wizyte w czwartek pojade do tego Gdanska i powiem lekarzowi zebh mi.rozpisal zejscie z lekow bo ja nie zamierzam za kazdy telefon placic 160 zl bo nie ukrywam zd tyle mnie kosztuje wizyta u mojego lekarza ns ktorej bede miala chociaz usg a nie zamienie 2 zdania przez telefon.
Slusznie Gosiu, tak zrob. I nie daj sie im [emoji4] a jak bedzie trzeba to i kolezanki z forum sie dolacza i powiedza pani recepcjonistce co o niej mysla [emoji6] i ile jej postepowanie ma wspolnego z profesjonalizmem
 
Jejku laski, zaraz mnie rozerwie.. dwa sniadania, zakupy, potem lody, w efekcie teraz odbija mi sie sledziami na przemian ze slonym karmelem [emoji54] jak ta poniedzialkowa beta nie bedzie dodatnia, chyba na jakas terapie dla bulimiczek sie bede musiala zapisac [emoji26]

Słony karmel to pewnie te pyszne lody w Skawinie ;)
 
Jejku laski, zaraz mnie rozerwie.. dwa sniadania, zakupy, potem lody, w efekcie teraz odbija mi sie sledziami na przemian ze slonym karmelem [emoji54] jak ta poniedzialkowa beta nie bedzie dodatnia, chyba na jakas terapie dla bulimiczek sie bede musiala zapisac [emoji26]
Rozumiem, że nie byłaś tak szalona, by zrobić sikańca jak Twoja koleżanka forumowa, czyli ja. ;-) też mnie zaraz rozerwie. Właśnie wciskam ciacho a wcześniej pożarłam obiad. Będę gruba, oby to miało też związek z ciążą. [emoji41] czekam na wyniki i zaczynam już obgryzać paznokcie. :/
 
Rozumiem, że nie byłaś tak szalona, by zrobić sikańca jak Twoja koleżanka forumowa, czyli ja. ;-) też mnie zaraz rozerwie. Właśnie wciskam ciacho a wcześniej pożarłam obiad. Będę gruba, oby to miało też związek z ciążą. [emoji41] czekam na wyniki i zaczynam już obgryzać paznokcie. :/
Bedzie dobrze [emoji4] spokojnie [emoji4] o ktorej maja byc te wyniki?
Ja mialam juz z pierwszego porannego siku zrobic test ale doszlam do wniosku ze 7dpt to za szybko, nawet jak na moj 4dniowy zarodek [emoji5] Tylko niepotrzebnie bym sie zestresowala negatem.
Ciesz sie ze mialas obiad. My dzis w ramach obiadu bylismy wlasnie na lodach. Ale idziemy na 17 do kolezanki na uro, ma byc domowa pizza, to zakladam, ze cos na cieplo zjemy w gosciach [emoji6]
 
Bedzie dobrze [emoji4] spokojnie [emoji4] o ktorej maja byc te wyniki?
Ja mialam juz z pierwszego porannego siku zrobic test ale doszlam do wniosku ze 7dpt to za szybko, nawet jak na moj 4dniowy zarodek [emoji5] Tylko niepotrzebnie bym sie zestresowala negatem.
Ciesz sie ze mialas obiad. My dzis w ramach obiadu bylismy wlasnie na lodach. Ale idziemy na 17 do kolezanki na uro, ma byc domowa pizza, to zakladam, ze cos na cieplo zjemy w gosciach [emoji6]
Obiad był wyjściowy i ciacho też. Marzę o swoim łóżku, z którego nie mogłam dziś wyjść. Wyniki jak to wyniki u mnie, będą to będą a ja umrę ze stresu. :/
To muszę przyznać, że masz silną wolę. :)
 
reklama
Do góry