reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hejka ja już po wizycie torbiel ma 3 na 3 cm sama torbiel do tego dodać jajnik więc jest ponad 6 cm torbiel krwotoczna dostałam leki i przed 10 dni mam brać primolut nor jak wystąpi okres to jeśli nie będzie brzuch bolą to wizyta między 2 a 3 dniem okresu i wtedy sprawdzi czy się wchlonela i transfer Ale jeśli bol będzie to od 1 dnia okresu tabletki anty i pod koniec opakowania kontrol powiedział że pod rzadnym pozorem nie kłaść się na stół bo jeszcze większej biedy można narobić niż jest mam czopki przeciwbólowe i zapalne l4 od dzisiaj do 31 maja a co moja świetna kierowniczka stwierdziła że to on tak mógł szybko urosnąć nie możliwe i jak długo mam zamiar ciągnąć te l4 no ***** a ja jestem jasnowidz i wiem kiedy mi on się wchłonie i przyjdzie okres boże co za ***** ludzie
 
Najgorsze jest to że ona mnie bardzo ciągnie i boli nawet sama to poproszę o te zwolnienie nie dam rady dzisiaj znowu iść na nockę jak ona mnie tak boli niech da jakieś leki albo niech skieruje na oddział i dadzą jakieś leki i n8ech ona zniknie pierwszy raz w życiu tyle dni się spóźnia i pierwszy raz mam dziwna ta torbiel bo to nie na jajniku tylko jest około jajnikowa czyli jest taka banka obok jajnika tak mnie nawala że głowa mała za żadne skarby nie pójdę dzisiaj na tą nockę niech się wali i pali ale ja nie idę nie dam rady bo bardzo mnie boli muszę dojść do zdrowia bo praca z bólem to nie praca
Kochana tez mialam taka torbiel niestety raczej tabsami sie jej nie ruszy. A jeski chodzi o laparoskopie to jest tu plus ze jest ona przyjajowodowa bo wystarczy ja tylko wyluszczyc czasami nawet nie naruszajac jajnika. A niestety nameczylam sie z nia i to bardzo bol promieniowal mi do kregoslupa i bylam swiecie przekonana ze to dyskopatia a po zabiegu wiekszosc boli przeszla jak reka odjal. A bywalo kiepsko bo czasami nawet nie moglam wstac z lozka tak mnie w kregoslupie od tej malej gnidy bolalo.
Takze wiem co czujesz a praca sie nie przejmuj
 
reklama
Do góry