reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiem ale zaczynam się czuć na sali zabiegowej jak w domu a to już nie świadczy o niczym dobrym. :p

Oj, znam to. Łapie się czasem ze może powinnam się jakoś bardziej krępować, wstydzić, te spódniczki zielone nakładać a mi brak czasu i zapominam o nich w biegu. Tak się do świecenia tyłkiem przyzwyczaiłam. W invimedzie miałam swoją ulubiona miejscówkę na sali pozabiegowe. Bo tam kilka łóżek...

Trzymaj się, są mrozaczki, jest nadzieja!
 
reklama
Idź na betę, zobaczysz czy coś drgnęło, testy na tym etapie nie są w ogóle wiarygodne, uszy do góry, będzie dobrze[emoji6]
i takiej odpowiedzi mi chyba trzeba było. Poczekam na te testy23 w szpitalu, bo jak pisałam - mieszkam w UK, tutaj mi beta nie zrobia.. Dziękuję ;) Myslę dalej, że kluska w e mnie jest i będzie :*
 
reklama
Do góry