reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@RedHotChiliPepper28 @shaggy zazdroszczę Wam dziewczyny :( u mnie jest 20tc6dzień i sporadycznie czuję jakby jakiś bąbelek pękał... i to też nie codziennie.. nie wiem kiedy to się zmieni..:(
Ja mam chlopaka o dlugich nogach to mnie okopuje :D a tak powaznie to spokojnie jeszcze jest czas. ja czuje juz od dwoch tyg pukniecia ale ja wiedzialam jakie to uczucie. Ty pewnie też juz czujesz tyle ze nie jestes pewna czy to Anastazja :)
 
No właśnie ostatnio też bralm do jakiegos 4 miesiąca .. a teraz chce mi już odstawić bo mam nadwrażliwość po niej . Ale już mój gin w czerwcu wraca więc będę spokojniejsza

Ja się uparłam, żeby już skończyć luteinę, lekarka mówiła, że spokojnie do 25tc można brać, ale skoro się nic z szyjka nie dzieje, z dzidzia też ok, a biorę duphaston, to z niej możemy zrezygnować :-)
 
@lama70 mam zrobic fenotyp, komorki nk i ana1 w konkretnym dniu cyklu , a oboje mamy zrobić na bakterie helicobaster. Pytania : u Nas wywiad chorob pare pokoleń w stecz ;) pytał na co chorujemy lub chorowalismy , ciaze i poronienia mam i sióstr. I zaczął wymieniac nazwy lekow czy bierzemy - nie slyszalam o niektórych nawet:growl: po badaniach do niego i ustali co i jak :tak:
Popieram-miałam podobny zestaw pytań;)
 
Popieram :D jak nie dostane pare pukniec to chora jestem :D

Miałam takie dwa dni, że NIC trochę się stresowałam, ale miałam zaraz wizytę i okazało się, że młoda tak się ustawiła, że nie mogłam jej czuć :-D za to na pęcherzu czuję ja w sumie od bardzo długiego czasu, ale to było nieświadome :p myślałam, że tak NAGLE chce mi się siku, bo tak bywa :-D a po prostu moje dziecię uwielbia skakać po nim heh
 
@RedHotChiliPepper28 @shaggy zazdroszczę Wam dziewczyny :( u mnie jest 20tc6dzień i sporadycznie czuję jakby jakiś bąbelek pękał... i to też nie codziennie.. nie wiem kiedy to się zmieni..:(

Spokojnie, u mnie prawie z dnia na dzień zaczęłam świadomie czuć jej ruchy, szczególnie, że było to powtarzalne o konkretnych porach dnia :-) myślę że przy pierwszej ciąży później to przychodzi, bo nie wiemy czego się spodziewać :-) daj młodej czas :p
 
reklama
heyka.
Jestem tu nowa ;) Poradźcie proszę. Transfer mrożonego zarodka 5cio dniowego miałam 11 maja. dzisiaj zrobiłam test- sama nie wiem po co ... no i negatywny.... i jak mam teraz mysleć pozytywnie? czy to za wcześnie? W szpitalu mam planowany test 23.... ale to z moczu też... pomocy, bo czułam, że jest dobrze, jak teraz mysleć pozytywnie?
Idź na betę, zobaczysz czy coś drgnęło, testy na tym etapie nie są w ogóle wiarygodne, uszy do góry, będzie dobrze[emoji6]
 
Do góry