reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka ja już po wizycie torbiel ma 3 na 3 cm sama torbiel do tego dodać jajnik więc jest ponad 6 cm torbiel krwotoczna dostałam leki i przed 10 dni mam brać primolut nor jak wystąpi okres to jeśli nie będzie brzuch bolą to wizyta między 2 a 3 dniem okresu i wtedy sprawdzi czy się wchlonela i transfer Ale jeśli bol będzie to od 1 dnia okresu tabletki anty i pod koniec opakowania kontrol powiedział że pod rzadnym pozorem nie kłaść się na stół bo jeszcze większej biedy można narobić niż jest mam czopki przeciwbólowe i zapalne l4 od dzisiaj do 31 maja a co moja świetna kierowniczka stwierdziła że to on tak mógł szybko urosnąć nie możliwe i jak długo mam zamiar ciągnąć te l4 no ***** a ja jestem jasnowidz i wiem kiedy mi on się wchłonie i przyjdzie okres boże co za ***** ludzie
Ale to ta nowa kiwrowniczka Ci tak powiedzial? Myslalam ze pisalas ze ona spoko jest...
Dobrze ze masz l4 wypoczniesz a nie dźwignie z bolem....
 
reklama
Mi też wlasnie nie kazał na razie robić...hmm,wizyta za jakieś 2 tygodnie,ale znając siebie to pewnie zrobię z ciekawości.Ostatni pomiar jak na razie to z 23dpt 23940.Daj znać jak tam po wizycie:-) Ciekawe ile Twój kropek urósł :-)
Dziewczyny nie róbcie już bety bo to naprawdę nie ma sensu.. po co macie stresować siebie i swojego bobaska ? Tyle razy było tu pisane a później mówicie, że siedzicie na szpilkach ale naprawdę na własne życzenie... musicie zacząć wierzyć w swoje szczęście
 
Kochana bo beta tak juz nie rosnie! Po co Ty ja wogole robilas wariacie? Wszystko na pewno jest dobrze[emoji173]
No wlasnie tez mi sie wydaje ze wszedzie spotykalam sie z info ze na dalszym etapie beta juz nie rosnie tak intesywnie jak na poczatku ciazy. Ale nie wiem dokladnie od jakiej wartosci stopuje.
 
Chyba jednak nie jestem. Chociaż wiedziałam jak będzie, to siedzę i wyję. Pierwszy raz w życiu jestem tak bezsilna wobec tego, co mi się przytrafia. :(

Justin przykro mi:( Niestety nie na wszystko mamy wpływ. Czasem trzeba pogodzić się z losem i szukać innych rozwiązań, które też dają szczęście.
 
Saszetki tak - bo to tylko zurawina i probiotyki. Maja wzmocnic drogi moczowe. Mam dwa antybiotyki monural i jakis drugi. Mowil ze monural mozna w ciazy, a ten drugi lepiej odpuscic we wczesnej ciazy.
Ale ja dopiero za miesiac mam Pasnika, a stymulacje pewnie za 1.5 czy 2 miesiace. Wiec gdyby infekcja miala wrocic to pewnie zdarzy sie rozwinac do tego czasu.
@Kurcia - monural mialam przed punkcja bo załapałam tkiego zapalenia pęcherza , ze wyłam z bólu - 3 saszetki i jak ręką odjoł
 
reklama
Hejka ja już po wizycie torbiel ma 3 na 3 cm sama torbiel do tego dodać jajnik więc jest ponad 6 cm torbiel krwotoczna dostałam leki i przed 10 dni mam brać primolut nor jak wystąpi okres to jeśli nie będzie brzuch bolą to wizyta między 2 a 3 dniem okresu i wtedy sprawdzi czy się wchlonela i transfer Ale jeśli bol będzie to od 1 dnia okresu tabletki anty i pod koniec opakowania kontrol powiedział że pod rzadnym pozorem nie kłaść się na stół bo jeszcze większej biedy można narobić niż jest mam czopki przeciwbólowe i zapalne l4 od dzisiaj do 31 maja a co moja świetna kierowniczka stwierdziła że to on tak mógł szybko urosnąć nie możliwe i jak długo mam zamiar ciągnąć te l4 no ***** a ja jestem jasnowidz i wiem kiedy mi on się wchłonie i przyjdzie okres boże co za ***** ludzie
Kciuki zeby sie to cholerstwo wchlonelo po lekach. A kierowniczka brak slow. Jestem dziwnie przekonana ze gdyby to chodzilo o torbiel na jej jajniku, nie bylaby taka przemadrzala i leciala w te pierdy na chorobowe. Nie przejmuj sie nia! Nalezy Ci sie zwolnienie, czy jej sie to podoba czy nie. Niech sie pocaluje w nos..
 
Do góry