reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Muszę sprawdzić bo u mnie na klinice jest napis współpracujemy z NFZ kliniką gameta Łódź

Każda kobieta po 35 rż ma sponsorowane I badania prenatalne i połówkowe przez NFZ. Jeżeli są wskazania (uzasadnione podejrzenie wad) to lekarz może dać skierowanie na nfz wcześniej. Niektórzy lekarze już samo ivf traktują jak wskazanie, inni trzymają się procedur. Zależy jak trafisz.
 
reklama
Ja robilam w diagnostyce w szpitalu (labo czynne 24h) i wynik czesto byl po 1-2 godz. Najdluzej czekalam 4h bo mieli mlyn. A i nigdy nie doplacalam za cito :D

To ja poszłam o krok dalej i pojechałam do diagnostyki gdzie niby jest baza i tam miałobyc najszybciej :D bo wszystkie szpitale tam zawożą i robią cito :D tak właśnie miałam cito ale chyba od tylu :D
 
reklama
Miłego dnia dziewczynki jestem na gościnnych występach więc nie doczytam wszystkiego. Jak wrócę do pracy to nadrobię gosia, never z całych sił o was myślę. Witam wszystkie nowe duszyczki. Buziaki i miłej majówki
Oo, a co to za wystepy? :) milego pobytu i odpoczynku :D
 
Do góry