reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie minal właśnie 2 dzien od podania blastki i właściwie nic sie nie dzieje :sorry: Delikatnie tylko cos czuje w pachwinie,ale trudno to nazwac bólem...Mysle ok.8 dnia zrobić bete,zeby w razie czego dojsc do siebie przed powrotem do pracy. Ale czy to nie za wcześnie na bete....? Mysle,ze Ty powinnas sie cieszyc ze swoich objawow. To chyba dobry znak. Trzymam kciuki aby tak bylo :)
Kochana mi lekarz kazal zrobic 6 dpt bete:) tez mialam blastke podana. Powiedzial ze jak bedzie ciaza to juz wyjdzie. Cholerka was cos zakuje poboli plecy dadza znac pachwiny a u mnie bloga cisza:( jedynie cycki z rana jak balony. No wieczodem cos poczuje w brzuchu ale nie na srodku gdzie macica tylko raczej boki. No ehhh..pocoeszam sie ze nie wszystkie mialyscie objawy.
 
reklama
Oj mysle ze na implantacje za szybko. Moze przy blastce tak ale nie przy moim 3 dniowym zarodku.



Kamillos ja w gyncentrum caly czas od 8 lat i tam tak bylo ze nie placilam za prenatalne i pappa. I chyba 2 polowkowe tez nie placilam. Dopiero za 3 trzeba bylo placic
Tak bo jak dostalas skierowanie raz to bylo ono na pierwsze i drugie prenatarne a 3 sa nie refundowane
 
Hej dziewczyny, ja wczoraj po transferze już nie miałam czasu do Was napisać. Trochę z problemami ale transfer się udał. Oczywiście problem był z pecherzem, lekarz kazał mi troszkę posiusiac, żeby było łatwiej Ale wcale mi to nie pomogło. Nie mógł włożyć wziernika, 3 razy próbował, szyjka ponoć też bardzo wysoko i dopiero za 4 razem z innym już wziernikiem udało się. Choć jedyne o czym myślałam, to żeby wstać i się wysikac. To był okropny ból :crazy: za pierwszym razem tak nie było. No ale, podali moją blastusie, wykonali nacięcie otoczki. Dziś 1 dpt a ja czuje się jakbym zaraz miała dostać miesieczke. Zaczął się teraz szalenczy czas! Nie wiem jak wytrzymam 10 dni. Pozdrawiam dziewczyny, miłego dnia :-)
 
Hej dziewczyny, ja wczoraj po transferze już nie miałam czasu do Was napisać. Trochę z problemami ale transfer się udał. Oczywiście problem był z pecherzem, lekarz kazał mi troszkę posiusiac, żeby było łatwiej Ale wcale mi to nie pomogło. Nie mógł włożyć wziernika, 3 razy próbował, szyjka ponoć też bardzo wysoko i dopiero za 4 razem z innym już wziernikiem udało się. Choć jedyne o czym myślałam, to żeby wstać i się wysikac. To był okropny ból :crazy: za pierwszym razem tak nie było. No ale, podali moją blastusie, wykonali nacięcie otoczki. Dziś 1 dpt a ja czuje się jakbym zaraz miała dostać miesieczke. Zaczął się teraz szalenczy czas! Nie wiem jak wytrzymam 10 dni. Pozdrawiam dziewczyny, miłego dnia :-)
Wytrzymasz wytrzymasz :-*napewno się udało ;-)
 
reklama
Tamiza Ty coś z zaskoczenia działasz :D Nic nie pisałaś, że masz wizyte dzisiaj :D Cudo maleńkie! Choć nie takie maleńkie bo ze zdj wyczytałam, że już 1,34 cm :) Toż to duży człowieczek :) Gratuluję! :*
Asiula pisałam tydzień temu że mam wizytę ... A później zapomniałam się przypomnieć
bo miałam gorszy weekend . Dziękuję za ciepłe słowa ❤️
 
Do góry