reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A gdzie robicie bety ze wynik jest tak szybko? Ja robiłam ostatnio progesteron w diagnostyce wynik mialbyc w ciągu 3h zapłaciłam dodatkowo za cito i był na drugi dzień rano, myślałam ze jajko zniosę a co dopiero czekać na bete na cito :/
W najbliższym szpitalu spruboj może akurat zrobią i żeby wysłali Ci wynik na maila jak tak robiłam z polczynem zdrojem w szpitalu
 
U mnie minal właśnie 2 dzien od podania blastki i właściwie nic sie nie dzieje :sorry: Delikatnie tylko cos czuje w pachwinie,ale trudno to nazwac bólem...Mysle ok.8 dnia zrobić bete,zeby w razie czego dojsc do siebie przed powrotem do pracy. Ale czy to nie za wcześnie na bete....? Mysle,ze Ty powinnas sie cieszyc ze swoich objawow. To chyba dobry znak. Trzymam kciuki aby tak bylo :)
Ja wczorwc mialam transfer 5 dniowej blastki. Powiedzieli mi ze zacznie sie zagniezdzacz jeszcze wczoraj lub dziś,ale nie mam żadnych objawow... Nie wiem czy to dobrze... Jutro jadę na badanie progesteronu i jakies kontrolne USG, tez tak mialyscie ? Pozdrawiam
 
Kachane, a brałyście estrofem po transferach. Ja biore, myślę, że będę brała do 9 tc, ale boję się, bo podobno on źle wpływa na płód. Miałam transfer świeżaczka, ale estradiol mam chyba niski, skoro lekarz każe brać cały czas. Jutro zaczynam 6 tc i estradiol z wczoraj - 567,6 pg. Prawie płacze nad każdą połkniętą tabletką, a biore 3x1 dziennie, chciałabym nie musieć tego brać.
 
Kachane, a brałyście estrofem po transferach. Ja biore, myślę, że będę brała do 9 tc, ale boję się, bo podobno on źle wpływa na płód. Miałam transfer świeżaczka, ale estradiol mam chyba niski, skoro lekarz każe brać cały czas. Jutro zaczynam 6 tc i estradiol z wczoraj - 567,6 pg. Prawie płacze nad każdą połkniętą tabletką, a biore 3x1 dziennie, chciałabym nie musieć tego brać.
Ja jestem w 7 t 2 d i od tygodnia jestem na 2x dziennie wcześnie 3x1 a za tydzień mam zejść na 1x dziennie stopniowo
 
reklama
Do góry