reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam dziewczyny. Mam takie pytanie do was. Otóż 30 kwietnia mialam transfer 1 zarodka i od wczoraj czyli od 2 dnia po transferze mam bóle w podbrzuszu raz wieksze raz mniejsze jak na miesiączke, dzwoniłam do pani doktor która wykonywała transfer i powiedziala ze przy zamrozonym zarodku to normalne i nie przejmować się i brać nospe ale ja sie martwie bo rok temu po pierwszym transferze również 1 zarodka ( była ciąża ale poronienie w 6 tygodniu ) nie mialam praktycznie zadnych bóli. Czy miała któraś z was tak jak ja? Czy to moze oznaczac ze nie udalo sie? Z tego co czytam przewaznie bóle są w 7 - 12 dniu a u mnie juz w 2 dniu. Z góry dziekuje za odpowiedzi.
Ja tak mialam w 2 dpt bol okropny zas w 3 i 4 dpt plamienia
Tyle ze nie pomoge co to moze znaczyc bo sama swiruje
 
reklama
Ja robilam to badanie ale mialam refundowane (nie mieszkam w PL). Jakbym miala placic za to badanie to pewnie zrobilabym je dopiero jakby usg bylo nieprawidlowe np brak kosci nosowej. Lekarz pewnie Ci zasugerowal to badanie, bo Pappa czesto daje bledny wynik. Nifty daje praktycznie pewnosc, ze dziecko nie ma trisomi no i poznasz plec ;) U mamy ginekolog masz wpis na blogu
Link do: NIPT – czyli badania wolnego płodowego DNA z krwi matki - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet
Pisały właśnie dziewczyny że papa daje czasami błędny wynik ale w stronę że coś jest źle a nifta weryfikuje że jest jednak dobrze ,ale czy ktoś zna przypadek odwrotny że papa dobrze a nifta źle hmmm
 
Pisały właśnie dziewczyny że papa daje czasami błędny wynik ale w stronę że coś jest źle a nifta weryfikuje że jest jednak dobrze ,ale czy ktoś zna przypadek odwrotny że papa dobrze a nifta źle hmmm
Ja nie znam takiego przypadku. Kilka dziewczyn z forum robilo te badanie ale zdecydowana wiekszosc wykonuje tylko standardowo usg+pappa.
Poczytaj troche o tym a decyzje mozesz podjac po usg prenatalnym jesli Cie cos zaniepokoi. Ja mysle, ze lekarz dobrze zrobil, ze powiedzial o tym badaniu, bo wiele kobiet nie wie, ze takie badanie istnieje. Szkoda, ze w PL nie jest refundowane, bo cena powala.
 
dziewczyny świezo po transferach jak tam sie trzymacie??
jak tam oczekiwanie ?ile wam zostało ?? kiedy chcecie robic bete??

Ja miałam podany 3 dniowy zarodek
w 2 dpt silny bol brzucha miałam
w 3 i 4 dpt plamiłam
jutro dopiero 5 dpt. i chyba zrobie bete w 11dpt we wtorek 8.05
ale jakos te plamienia podcieły mi skrzydła. mam nadzieje ze na okres chyba za szybko bo dzis 19dc. albo zbliza sie @ albo sie podrażniłam wkładając lutke.
Pozatym po bólu brzucha w 2dpt zero objawów.
ohhhh ale mi lżej dziewczyny jak sie wyżaliłam
miłego wieczorka
Ja też plamilam :) a w piątek mamy wizytę serduszkowa :) także nic nie jest przesądzone jeśli plamienia będą obfitsze to niestety od razu IP
 
Witam dziewczyny. Mam takie pytanie do was. Otóż 30 kwietnia mialam transfer 1 zarodka i od wczoraj czyli od 2 dnia po transferze mam bóle w podbrzuszu raz wieksze raz mniejsze jak na miesiączke, dzwoniłam do pani doktor która wykonywała transfer i powiedziala ze przy zamrozonym zarodku to normalne i nie przejmować się i brać nospe ale ja sie martwie bo rok temu po pierwszym transferze również 1 zarodka ( była ciąża ale poronienie w 6 tygodniu ) nie mialam praktycznie zadnych bóli. Czy miała któraś z was tak jak ja? Czy to moze oznaczac ze nie udalo sie? Z tego co czytam przewaznie bóle są w 7 - 12 dniu a u mnie juz w 2 dniu. Z góry dziekuje za odpowiedzi.
Mnie zaczęło pobolewac dzień po transferze a dwa dni po bolało cały czas ... Także w moim przypadku to był dobry znak teraz czekamy na USG żeby sprawdzić czy się rozwija ... Ale 3mam kciuki by i u Ciebie było pozytywne zakończenie
 
reklama
dziewczyny świezo po transferach jak tam sie trzymacie??
jak tam oczekiwanie ?ile wam zostało ?? kiedy chcecie robic bete??

Ja miałam podany 3 dniowy zarodek
w 2 dpt silny bol brzucha miałam
w 3 i 4 dpt plamiłam
jutro dopiero 5 dpt. i chyba zrobie bete w 11dpt we wtorek 8.05
ale jakos te plamienia podcieły mi skrzydła. mam nadzieje ze na okres chyba za szybko bo dzis 19dc. albo zbliza sie @ albo sie podrażniłam wkładając lutke.
Pozatym po bólu brzucha w 2dpt zero objawów.
ohhhh ale mi lżej dziewczyny jak sie wyżaliłam
miłego wieczorka
U mnie minal właśnie 2 dzien od podania blastki i właściwie nic sie nie dzieje :sorry: Delikatnie tylko cos czuje w pachwinie,ale trudno to nazwac bólem...Mysle ok.8 dnia zrobić bete,zeby w razie czego dojsc do siebie przed powrotem do pracy. Ale czy to nie za wcześnie na bete....? Mysle,ze Ty powinnas sie cieszyc ze swoich objawow. To chyba dobry znak. Trzymam kciuki aby tak bylo :)
 
Do góry