reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pomocy moje Tsh 3.5 we wrześniu było 0.2 caly czas pRzyjmuje letrox 0.75mg.
Czy to możliwe że przez hormony tak skacze?
Criotransfer w poniedziałek
 
Ewuniu, postanowilam, ze sie zaszczepię limfocytami więc procedura musi poczekac do konca czerwca. Ale grunt, ze cos sie dzieje, wiec latwiej sie czeka :) Twoja Maleńka jest cudowna! A Ty bedziesz wracac jeszcze do walki o rodzenstwo czy pasujesz? :)

Aniu, w miare w normie czyli? Te torbielki sie wchlonely same? Jak sie czujesz? Zanim ja zaczne kolejna procedure to ty juz pewnie urodzisz;) Ktory masz juz tc? Na kiedy termin?
W miarę w normie czyli nie musimy z tym narazie nic robic i lekarz mówi że mamy się tym nie przejmować. Będziemy je obserwować. Mam już 33tc ;) jeszcze tylko parę tygodni ;) musimy się teraz obserwować bo różnie u nas z przepływami ale często jeździmy na wizytę więc jestem spokojna. W razie słabych przepływów będą mi wcześniej rozwiązywać ciążę. Planowo mamy termin na koniec czerwca. Nie czuję się zbyt dobrze, często boli mnie brzuch i jest mi słabo. Nawet na spacer nie mogę się wybrać bo odrazu brzuch robi się twardy i boli...ale jeszcze tylko pare tygodni i warto się przemęczyć ;)
A czemu u Ciebie wszystko się tak odwleka ???
 
reklama
Do góry