reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@izabella87 ✊✊ za wizyte ! Samych dobrych wiadomości i co najważniejsze: czekamy na zielone światło żebyś mogła przytulić swojego babelka ! ❤
@Róża:) @Gosia892 @asia513 Kochane ✊✊✊✊✊✊ za owocne przeloty do bazy !! Niech Wasze wymarzone kropeczki zostana z Wami na najbliższe 9miesiecy! ❤❤❤ zaciskajcie nóżki :)
@Malaja32 kochana ✊✊ za wizyte ! Samych dobrych wiadomości i pięknych widoków! ❤❤

My mamy dzis echo serduszka Lenki i też prosimy ciotki o trzymanie kciuków ;)

MIŁEGO DNIA KOCHANE! :) :*
Kochane powodzenia zaciskam mocno kciuki a @Róża:) @asia513 @Gosia892 zaciskajcie nozki i nie wypuszczajcie kropkow przez 9 miesiecy
@izabella87 @Malaja32 powodzenia na wizytach
 
reklama
Masz rację.
Zatrudnialam dziewczynę u mnie na umowę zlecenie (studentka) w niepełnym wymiarze godzin, zarabiała miesięcznie różnie ale średnio około 1700 zl do ręki. Nagle przychodzi i mówi że jest w ciąży i potrzebuje umowę o pracę z dużą stawka. Ja jej tego nie mogłam zapewnić.
Poszła do tatusia, który zatrudnił ja na umowę o pracę na czas nieokreślony, że stawka uwaga na rękę 5 tysięcy zł, jako handlowiec. Gdzie od zawsze, 20 lat był firma jednoosobowa.
Wylądowali w sądzie, z resztą byłam powołana na świadka... Sąsiedzi też że chodziła do pracy bo ja widzieli z okien. Ludzie strasznie kombinuja, ale to już było największe kłamstwo jakie widziałam w swoim krótkim życiu. Sprawę przegrali. Tzn dostawała z ZUSu chyba 2000 zł.
To moja szwagierka nie dostala jakiejs mega podwyzki tylko szefowa dala jej caly etat i place minimalna. To nie byl nikt z rodziny.ja to pisalam nie w tym sensie zeby nie wiadomo ile dostać macierzyńskiego. Szwagierka nic nie kombinowala, to byla inicjatywa jej szefowej.
 
To moja szwagierka nie dostala jakiejs mega podwyzki tylko szefowa dala jej caly etat i place minimalna. To nie byl nikt z rodziny.ja to pisalam nie w tym sensie zeby nie wiadomo ile dostać macierzyńskiego. Szwagierka nic nie kombinowala, to byla inicjatywa jej szefowej.
Wiem wiem, rozumiem. Ja napisałam historie jak ludzie próbują kombinować

Sent from my VTR-L09 using Forum BabyBoom mobile app
 
Czytam Was dziewczynki ale jakos wizja leczenia immuno mnie przygnebila i tak siedze poldupkiem w krzakach...

Powodzenia na transferach @Róża:) @asia513 @Gosia892!!! [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
@Kurcia ale może okaże się nie inwazyjne Twoje leczenie i pójdzie szybciutko... nie martw się Kochana..wierzę że w końcu się uda ❤❤❤❤
 
reklama
Do góry