reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już po wizycie kochane, pęcherzyk ciążowy i żółtkowy są, zarodek ma 3mm :) . W poniedziałek 15 maja możemy dopiero liczyć na serduszko bo sprzęt lekarz ma kiepski i sam tego nie ukrywa. Gorsza wiadomość jest taka, że przez klime w aucie się podziębiłam, mam chrypkę i gardło pobolewa, jem miód, czosnek i wapno i już mi lepiej,gorączki nie mam, ani kataru, ale w klinice klima była rozkręcona, mam nadzieje, że mnie nie przewiało bo ja na przeciągi zawsze nadwrażliwa byłam. Na szczęście mam dużo wolnego teraz to zadbam o siebie :)
Super❤ jesli by ci sie przeziebienie rozkrecilo to pisz i napisze Ci co mozesz brac na gardlo, katar czy kaszel bo sama mnie dopadlo koszmarne przeziębienie na szczęście bez gorączki a nastepnego dnia mialam ginekologa ktory napisał mi co moge brac a czego by mi w aptece nie sprzedalu
 
reklama
W miarę w normie czyli nie musimy z tym narazie nic robic i lekarz mówi że mamy się tym nie przejmować. Będziemy je obserwować. Mam już 33tc ;) jeszcze tylko parę tygodni ;) musimy się teraz obserwować bo różnie u nas z przepływami ale często jeździmy na wizytę więc jestem spokojna. W razie słabych przepływów będą mi wcześniej rozwiązywać ciążę. Planowo mamy termin na koniec czerwca. Nie czuję się zbyt dobrze, często boli mnie brzuch i jest mi słabo. Nawet na spacer nie mogę się wybrać bo odrazu brzuch robi się twardy i boli...ale jeszcze tylko pare tygodni i warto się przemęczyć ;)
A czemu u Ciebie wszystko się tak odwleka ???
Kochana bo u mnie problem z.immunologia i musze sie szczepic limfocytami meza. A to troche trwa 3x co 3 tygodnie i potem znow czekanie na badania i wyniki, zeby spr reakcje organizmu, wiec tak poczatek lipca obstawiam, ze znow rusze :* wytrwalosci kochana, to juz prawie finish :) trzymam kciuki!
 
Ja już po wizycie kochane, pęcherzyk ciążowy i żółtkowy są, zarodek ma 3mm :) . W poniedziałek 15 maja możemy dopiero liczyć na serduszko bo sprzęt lekarz ma kiepski i sam tego nie ukrywa. Gorsza wiadomość jest taka, że przez klime w aucie się podziębiłam, mam chrypkę i gardło pobolewa, jem miód, czosnek i wapno i już mi lepiej,gorączki nie mam, ani kataru, ale w klinice klima była rozkręcona, mam nadzieje, że mnie nie przewiało bo ja na przeciągi zawsze nadwrażliwa byłam. Na szczęście mam dużo wolnego teraz to zadbam o siebie :)
Nie mogło być inaczej :-) :) teraz życzę pięknego serduszka i spokojnej ciąży. No i zdrowia oczywiście ;)
 
Super❤ jesli by ci sie przeziebienie rozkrecilo to pisz i napisze Ci co mozesz brac na gardlo, katar czy kaszel bo sama mnie dopadlo koszmarne przeziębienie na szczęście bez gorączki a nastepnego dnia mialam ginekologa ktory napisał mi co moge brac a czego by mi w aptece nie sprzedalu

Dzięki kochana :* chętnie się dowiem co można brać na gardło, bo ja zawsze na wiosne mam z tym problem, że mnie boli ledwie szalik ściągnę i już infekcja gardła trwająca do samego lata, z przerwami :/ Czosnek złagodził ból póki co, ale nie wiem jak będzie dalej, bo ciężko teraz unikać klimatyzacji.
 
Ja już po wizycie kochane, pęcherzyk ciążowy i żółtkowy są, zarodek ma 3mm :) . W poniedziałek 15 maja możemy dopiero liczyć na serduszko bo sprzęt lekarz ma kiepski i sam tego nie ukrywa. Gorsza wiadomość jest taka, że przez klime w aucie się podziębiłam, mam chrypkę i gardło pobolewa, jem miód, czosnek i wapno i już mi lepiej,gorączki nie mam, ani kataru, ale w klinice klima była rozkręcona, mam nadzieje, że mnie nie przewiało bo ja na przeciągi zawsze nadwrażliwa byłam. Na szczęście mam dużo wolnego teraz to zadbam o siebie :)
Bosko :-) Oczywiście chodzi o zarodek,a nie przeziębienie :-) Zatem teraz trzymamy kciuki za serduszko :-) :-) :-) Ja mam wizytę pecherzykową 7.05,więc jesli możesz to trzymaj też kciuki.Stresik jest...
 
reklama
Hej, coś tu mówicie o becie. Powiedzcie kiedy najlepiej zrobić betę przy 3 dniowych. Dzisiaj u mnie 2 dpt. Zastanawiam się czy czekać do 11 maja, czy jednak wcześniej zrobić.
 
Do góry