reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To moja szwagierka nie dostala jakiejs mega podwyzki tylko szefowa dala jej caly etat i place minimalna. To nie byl nikt z rodziny.ja to pisalam nie w tym sensie zeby nie wiadomo ile dostać macierzyńskiego. Szwagierka nic nie kombinowala, to byla inicjatywa jej szefowej.
Ale prawda jest taka ze 3/4 takich akcji ma na celu wyludzenie pieniedzy a i bywaja uczciwe przypadki. Tylko przez kombinowanie cierpia Ci uczciwi niestety:/
 
W miarę w normie czyli nie musimy z tym narazie nic robic i lekarz mówi że mamy się tym nie przejmować. Będziemy je obserwować. Mam już 33tc ;) jeszcze tylko parę tygodni ;) musimy się teraz obserwować bo różnie u nas z przepływami ale często jeździmy na wizytę więc jestem spokojna. W razie słabych przepływów będą mi wcześniej rozwiązywać ciążę. Planowo mamy termin na koniec czerwca. Nie czuję się zbyt dobrze, często boli mnie brzuch i jest mi słabo. Nawet na spacer nie mogę się wybrać bo odrazu brzuch robi się twardy i boli...ale jeszcze tylko pare tygodni i warto się przemęczyć ;)
A czemu u Ciebie wszystko się tak odwleka ???
Juz prawie koncowka to wytrzymasz to wszystko. Oszczedzaj sie zeby donosic :)
 
20180502_122657.jpg
Bardzo proszę o interpretację wyniku ...☺ odebrałam dzisiaj wynik .wizytę u Pasnika mam dopiero koniec maja pozdrawiam ❤
 

Załączniki

  • 20180502_122657.jpg
    20180502_122657.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 91
Ja już po wizycie kochane, pęcherzyk ciążowy i żółtkowy są, zarodek ma 3mm :) . W poniedziałek 15 maja możemy dopiero liczyć na serduszko bo sprzęt lekarz ma kiepski i sam tego nie ukrywa. Gorsza wiadomość jest taka, że przez klime w aucie się podziębiłam, mam chrypkę i gardło pobolewa, jem miód, czosnek i wapno i już mi lepiej,gorączki nie mam, ani kataru, ale w klinice klima była rozkręcona, mam nadzieje, że mnie nie przewiało bo ja na przeciągi zawsze nadwrażliwa byłam. Na szczęście mam dużo wolnego teraz to zadbam o siebie :)
 
Czytam Was dziewczynki ale jakos wizja leczenia immuno mnie przygnebila i tak siedze poldupkiem w krzakach...

Powodzenia na transferach @Róża:) @asia513 @Gosia892!!! [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Kuzwa bo ta perspektywa, ze znow wszystko sie odciagnie dobija. Ja zwlekalam z tymi szczepieniami bo mi troche bylo szkoda czasu, troche mnie zbamalucil dr, ale mialam inne leki w ktore wierzylam. Nie pomoglo. Teraz na szczepienia zaczelam sie umawiac od razu w dniu negatywnej bety wiec jkos tak szybciej czas zlecial. Teraz tez sie ciagnie, ale na szczescie ten tydzien leci jak szalony, najgorszy bedzie przyszly, zeby przeczekac a potem juz "z gorki" - byle do czw i druga dawka. A ty bidulo sie wyczekalas na samo to, zeby badania zrobic wiec ci sie nie dziwie. Ale mam nadzieje, ze leczenie immuno bedzie krotkie albo ze np accofil i intralipidy wystarcza i bedzie gitarra :D
 
reklama
Hej dziewczyny;) tydzień temu napisałam do Pasnika ,żeby wysłał mi cały plan działania ! Prosił mnie tez żebym kopie biopsji wysłała hmmm dziś mija tydzień jak myślicie czy powinnam drugi raz dzwonic ewentualnie nalegać na wiadomość od niego? Dość długo czekam ,a ja jestem niecierpliwa i już chciałabym zacząć działać bo kolejny miesiąc zleci ,a ja zostanę z palcem No wiecie gdzie;) nie chce tez być natrętem bo nie znam go na tyle co pomyśli? A wy co mi doradzacie ?
Jesli doslalas mu wszystko co potrzeba i minal tydzien to warto sie przypomniec. Mi na szczescie.prawie od razu odpisywal/oddzwanial :)
 
Do góry