reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@gosia321 Ja nawet zakupiłam inke aby nie pić normalnej ale niestety to nie moje smaki... więc dziś przy takiej pięknej pogodnie, po zakupach zastanawiam się nad kawą na tarasie :)
Ale ostatnio poruszyłam ten temat i każda robiła jak uważała. Jedne dziewczyny piły, drugie nie... więc chyba to nie ma dużego znaczenia jeśli chodzi o wynik transferu :-p
Ja juz swoja pije ;)
 
reklama
Hej dziolchy! Zdaje relacje co u mnie. Wiec bylam na wizycie przed crio tydzien temu i okazalo sie ze jest torbiel 13mm. Przedwczoraj na wizycie okazalo sie ze sie nie wchlonela wiec dostalam progresteron. Kolejna wizyta kolo 20 maja to bedzie poczatek cyklu i w tym wlasnie cyklu crio!!!! Przed tym crio stosuje leki od Pasnika. Nie wierze ze to juz tak szybko[emoji16]
 
@Koniczyna82 A co masz mieć za wlew domaciczny?
Ważne że wszystko jest OK....
W majówkę będziesz mogła bardziej poszaleć bo później przez 9 miesięcy tylko spokój i spacery :-D:rofl:
Accofil, czynnik wzrostu granulocytów. Taka ampulkostrzykawka do leczenia neuropatii, dwa dni po transferze mam sobie zastrzyk z tego jeszcze zrobić. To po wynikach badan immuno, trochę ma mi immunologię wyciszyć.
 
Cześć Dziewczyny,

jest to mój debiut na forum. dokładnie tydzień temu miałam FET jednego mrożonego zarodka. To było moje pierwsze podejście. Wcześniej 4 razy podchodziłam do IUI. Nie ukrywam, że jestem już chyba u kresu wytrzymałości :( a od wczoraj czuję ból brzucha i pleców jak na @... i już się zaczynają czarne myśli...
 
Gosiu wiesz co to sa mega dawki?;)
Prontogest 3x3(200mg), Prolutex 2x1, Agolutin 2x1(tez zastrzyk) to moje dzienne dawki po transferze;) o 11 rano moglam isc juz spac;)
Niezły masz zestaw. Ja mam 3 zastrzyki na dobę, 2x 1 prolutex ( boli mnie :/) i jeden clexane. Boje się zapytać lekarza jak długo jeszcze, wolę się łudzić, że nie za długo, z drugiej strony progesteron jest niezbędny więc pomęcze się ile będzie trzeba, byle było dobrze.
 
Cześć Dziewczyny,

jest to mój debiut na forum. dokładnie tydzień temu miałam FET jednego mrożonego zarodka. To było moje pierwsze podejście. Wcześniej 4 razy podchodziłam do IUI. Nie ukrywam, że jestem już chyba u kresu wytrzymałości :( a od wczoraj czuję ból brzucha i pleców jak na @... i już się zaczynają czarne myśli...
Hej ! Rozgosc się :) a powiedz jaki jest u Was problem, że poschodziliscie so ivf ?:)

Co do objawów to każda z nas ma inne :) także nie ma reguły.. ja czułam sie okropnie jak na okres wszystko mnie bolało i myślałam, ze zaraz dostanę @ i jestem obecnie w 24tc :) także głowa do góry i więcej pozytywnego myślenia :)

Kiedy planujesz bete ?:)
 
świeże podobno lepiej się zapładniają... a z banku to będą mrożone prawda?

Nie do końca wiem czy to prawda. U mnie świeżo po punkcji z 6 komórek zaplodnily się tylko 2, a z zamrożonych 7 zaplodnilo się 5.
Pytałam też o to mojego lekarza i wg niego badania pokazujące, że zamrożone komórki mają mniejszą zdolność do zapłodnienia dotyczą starego sposobu marzenia A nie wytryfikacji. W przypadku witryfikacji jest ok 95-97% szans że komórki rozmroza się prawidłowo.
 
świeże podobno lepiej się zapładniają... a z banku to będą mrożone prawda?

Nie do końca wiem czy to prawda. U mnie świeżo po punkcji z 6 komórek zaplodnily się tylko 2, a z zamrożonych 7 zaplodnilo się 5.
Pytałam też o to mojego lekarza i wg niego badania pokazujące, że zamrożone komórki mają mniejszą zdolność do zapłodnienia dotyczą starego sposobu marzenia A nie wytryfikacji. W przypadku witryfikacji jest ok 95-97% szans że komórki rozmroza się prawidłowo.
 
reklama
Hej ! Rozgosc się :) a powiedz jaki jest u Was problem, że poschodziliscie so ivf ?:)

Co do objawów to każda z nas ma inne :) także nie ma reguły.. ja czułam sie okropnie jak na okres wszystko mnie bolało i myślałam, ze zaraz dostanę @ i jestem obecnie w 24tc :) także głowa do góry i więcej pozytywnego myślenia :)

Kiedy planujesz bete ?:)
Kochana, a pamiętasz może, czy to uczucie jak na okres nagle Ci przeszło. Jestem w 5tc i od przedwczoraj wszystkie objawy zniknęły nagle i do dzisiaj nic a nic, w ogóle nie czuje macicy ani jajników, do lekarza ide dopiero w środe.
 
Do góry