reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Fusun, Monik witam Was sedecznie na forum. Na pewno znajdziecie duzo wsparcia i przydatnych informacji. Zyczę Wam byście wkrótce chwaliły się nam pozytywnym testem :-)
 
reklama
Hej Gotadora, wlasnie wypatrzyla ze bede miala transferek mrozaczkow w 4 rocznice waszego slubu. Mam nadzieje ze ta data i dla mnie bedzie miala wazne znaczenie.:-) Powodzenia na jutrzejszej wizycie:tak: olanujesz cykl naturalny czy wspomagany?
 
Elala :-)
4 październik jest dla mnie bardzo szczęśliwym dniem i życzę Tobie, aby dla Ciebie był tak samo szczęśliwy jak dla mnie! już trzymam kciuki za czwartek && ... tak, w końcu nabrałam odwagi na kolejną bitwę i jutro jadę do Gdyni, planuje cykl naturalny, wspomagany witaminkami.
 
lawendowy_sen, gotadora, madzialenak - ja mam wizytę w Invimedzie w środę o 8 rano. Będę sie bacznie rozglądać:-) A mówiąc poważnie, co myślicie o naszym doktorku? Bo mi bardzo przypadł do gustu. Wzbudza zaufanie. A usg w jego wykonaniu nie boli (bo mnie kurcze zawsze boli...)
Miłego dzionka życzę wszystkim forumowiczkom i samych pozytywnych myśli
 
Agla , dzięki za informacje , przepraszam za bezpośredniość , ale myślę ,że to rozumiesz.
Witam nowe dziewczyny i zarówno "starym forumowiczkom" jak i nowym życzę samych pozytywnych wiadomości i optymizmu , bo jak zauważyły moje poprzedniczki pozytywne nastawienie bardzo pomaga:-)
 
dziewczyny kiedy mialyscie jakies oznaki implantacyjne bo ja nie czuje kompletnie nic :( nie pamietam jak to bylo za pierwszym razem.. dzis jest druga doba po ET.
 
Fusun, to się miniemy, bo ja jutro mam wizytę o 14:30.
A jeśli chodzi o dr K., to jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Trochę "przerobiłam" klinik i lekarzy również
i nikt do tej pory nie zadał sobie tyle trudu i zaangażowania, co dr K. Chociażby sam fakt, że zainteresował się pod czyją opieką endokrynologiczną jestem i wziął nr tel do mojego lekarza. Bo jak powiedział, trzeba działać dwutorowo.
I jeszcze jedna kwestia, może nie aż tak znacząca, ale miło się robi, że jak wchodzisz do gabinetu, to K. wie, jaka pacjentka i z jakim problem do niego przyszła. W innych klinikach nierealne.
 
reklama
Wytrwałości w dążeniu do celów!

384033_411930162205784_2015824892_n.jpg
 
Do góry