reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Jestem i niosę dobre wieści:-) Jest serduszko 120 uderzeń/minutę, widać małego ludzika, karta ciąży też założona :laugh2: Spełnia się moje największe marzenie! :tak: Mam sporo badań do zrobienia. postanowiłam, że będę prowadzić ciąże w 2 miejscach- na NFZ i prywatnie. Przez to, że poroniłam wczesniej, dostane skierowanie na NFZ na test PAPPA i USG połówkowe takze super!
 
reklama
Aisha, gratuluję Ci z całego serca. Musisz być wniebowzięta:) Dbaj o siebie i o Maleństwo niech się ładnie rozwija w brzuszku u swojej przeszczęśliwej mamusi.

Mam nadzieję, że swoją dobrą nowiną zapoczątkujesz inne dobre wieści, które będą przekazywane nam tutaj przez inne dziewczęta.
 
super Aisha !!!! tak sie ciesze! musisz byc najszczesliwsza osoba na swiecie teraz :-)

Ja mam zle przeczucia co do mojego pt testowania.. nic nie czuje narazie :( tylko slabo mi.. dzis jest drugi dzien po ET.. Ja chyba umre z bólu jak nic nie bedzie z tej pt bety :-( Kiedy zaczynaja sie jakies objawy , kiedy maluchy sie implatuja i kiedy jest plamienie? prosze pomozcie ze swojego doswaidczenia bo ja mam jakies zacmienie jak to bylo u mnie za pierwszym razem
 
Hej,
jestem tu całkowicie nowa bardzo się cieszę, że co jakiś czas komuś się udaje i zostanie mamą. Ja jestem po punkcji i w czwartek będę miała ET, nie mogę myśleć o niczym innym, choć powinnam zająć się pracą. Jakoś mi raźniej, że jest nas tu tak dużo. Trzymajcie się i pozytywnego myślenia życzę, choć łatwo nie jest.
 
Aisha jakie mialas zarodki pdane przy crio? jakiej jakosci, 3 doba czy blastki? ciagle o to pytam bo chce widziec choc cien szansy... i zamiast uczyc sie do obrony to mysle caly czas o maluchach czy zostana ze mna :sorry:
 
Dziewczyny ja zwairiuje chyba, okazuje sie ze zamrozili blastke 2BC czyli nie tak zle jednak :tak: Qcze.. przepraszam ze tam wam marudze ale musze gdzie wyladowac te moje emocje :cool2: ok.. a teraz uczyc sie :)
 
Aisha gratulacje wielkie:) jak przeczytalam to sie poplakalam:) uslyszec serduszko wlasnego malenstwa to chyba marzenie kazdej z nas. Tobie sie spelnilo wiec dbaj o Was najlepiej jak potrafisz:tak:.
Witam wszystkie nowe forumowiczki. Im nas wiecej tym jakos razniej.
Dziewczynki jak jest z tym plamieniem implantacyjnym? u mnie dzis 7dpt i nic. czy to jest zawsze. ja mam tylko ciagle takie dziwne uczucie jakbym miala okresu dostac, a tak nic mi nie jest.jeszcze 7 dni i testuje,a moze zdecyduje sie w piatek to bedzie 11dpt to chyba juz wyjdzie co i jak. boje sie:-(
 
reklama
niuska a jakie mialas podane 3 czy 5 dniowe? przy 3 dniowych nawet 11 dpt powoinno juz cos wyjsc.. ja robie 6 dpt przy 5 dniowych blastkach. Z tym plamieniem to podobno nie ma reguly, jedne maja inne nie..ja tez zadalam to samo pytanie dziewczynom zeby miec jakis poglad na sprawe :tak: To jesli zdecydujesz sie na pt to bedziemy testowac razem :tak:
 
Do góry