reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane Kobietki.

W Polsce istnieje Fundacja, ktora pomaga takim dzielnym osobkom. Prosze zapoznajcie sie z tym tematem, moze komus to pomoze??? Tule Was wszystkie.
,,Pobudka!! Mamy dla Was 900 tysięcy! Dofinansujemy metodę in vitro 300 parom! Pierwsze zgłoszenia już procesujemy :) Szczegóły w linku: Prawie milion złotych na wsparcie in vitro! - Fundacja Cud In Vitro Materiał o naszym dofinansowaniu z głównej strony serwisu NaTemat.pl - każdy like pod nim to głos w sprawie naszego prawa do in vitro! :)
Ruszyło dofinansowanie in vitro | NaTemat.pl
 
reklama
magdusia gratulacje !!! Niech rośnie zdrowo!
zosia super wiadomosc! Bedzie dobrze!
elala no, sto lat! Wiesz czego Ci zycze! Czekam na wiadomosci jak tam mrozaczki, no kurcze jak to zlecialo! W przyszlym roku idziemy na plac zabaw! Pamietaj! :)
dziewczyny trzymam za nas wszystkie kciuki!
 
Benle, jakiś czas temu wklejał link właśnie do tej samej akcji promocyjnej wspomnianej przez Ciebie Fundacji Cud In Vitro. Owszem dofinansują , ale tylko 3 tys zł. Warunek jest jeden zasadniczy, że zdecydujesz się na in vitro w jednej podanej przez z nich klinice, w Katowicach. Wygląda mi to raczej na zniżkę, którą dostali od kliniki.
Sami zajmują się zbiórką publiczną na wybrane pary. I najpierw miało być tak, że pokryją cały koszt zabiegu, później, że tylko dokładają 6 tys. Wybierało się klinikę, wypełniało dokumenty, ale niestety nie dalej nie było tak różowo.
Ogólnie, to co to za fundacja, która od kwietnia ma niedziałający telefon i maile nie odpowiada?!
Do tej pory pokryli koszt tylko jednego zabiegu. 3 sierpnia urodziło się ich pierwsze fundacyjne dziecko- chłopczyk, Wojtuś.
Jak dla mnie, to wszystko bardzo grubymi nićmi szyte.
 
hmmm... Ja do nich pisalam i odpowiedziano mi natychmiast. Dostalam przecudownego e-maila.
[FONT=&quot][/FONT]Oczywiscie, ze jest trudno skorzystac z wymogow, ktore proponuja, bo przeciez kazda z nas powinna wybrac klinike, lekarza swego zaufania. Jednak sa wsrod nas kobietki, ktore nie maja lub juz nie maja pieniedzy. Z tego tez tytulu zainteresowala mnie ta informacja.
 
To nawet nie chodzi o wymogi. Bo jeśli fundacja ma pomóc, to chwała im za to. I chyba tylko parom z okolic Katowic to się naprawdę kalkuluje. Ja tylko nie lubię, jak ktoś co chwilę zmienia zdanie.
 
Ostatnia edycja:
Dobrze wiedzieć, że coś rusza się w naszym kraju i są organizacje/fundacje dofinansowujące inv. Ja jestem po inv w Katowicach. Nie miałam jednak pojęcia o takiej akcji. Inaczej na pewno bym skorzystała, gdyz nie ukrywam, że każde pieniądze ułatwiłyby mi sprawę. Na inv musiałam zaciągnąć kredyt, który bede długo spłacać. Dofinansowanie w kwocie 3000 tyś bardzo by mnie ucieszyło. Uważam,że warto skorzystać :-)
 
Dzisiaj nowy dzień. A więc nowe możliwości. I oby dla wszystkich w końcu zaświeciło słońce.
Miłego dzionka.

46320_412794082119392_2053073363_n.jpg
 
Agula , ja mam usg 02.10.2012 - oczywiście nie mogę się doczekać , mam nadzieję ,ze te kilka dni szybko minie , a ja zobaczę to na co czekam , na szczęście teraz weekend a na poniedziałek mam zajęcie , więc myślę , że szybko zleci. Agula , czy Ty też swoje dzieciaczki masz z invitro? Przepraszam za pytanie , ale jestem na forum od niedawna.
 
reklama
Do góry