reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jesteśmy i my [emoji173] 22+4 :) [emoji173]
20180420_130822.jpg
 

Załączniki

  • 20180420_130822.jpg
    20180420_130822.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 523
reklama
Madziu takie leczenie przez internet jest trudne, ale odnoszę wrażenie że u ciebie jest ok 18 kom. u męża też nie ma tragedii, wydaje mi się że mieli z czego wybierać, więc trochę kiepsko jak tylko 2 zarodki. Napisz tylko w której dobie?
Tak, masz rację.. leczyć się powinniśmy stacjonarnie. Jeden zarodek był 3ab w piątej dobie i on został transferowany, drugi jest 2bb w szóstej dobie, albo w piątej wieczorem. Śmiałam się wtedy, że ktoś dobija osię na świat A jak to jest u Was? Ile komórek zostało zapłodnionych?
 
Odebralam wyniki toksoplazmozy i przeciwciala wynosza 169.90, wydaje mi sie ze to bardzo duzo.... Internet sugeruje, ze do zakazenia doszlo niedawno i stad tak wysoki wynik.... Jestem w 9tc... Ktos ma pojecie co z tym teraz zrobic?
 
0FF475A5-05AB-4E7E-9856-3045A2909A46.png
Widzę sukienka z h and m ;) A brzusio duuuży :) U mnie tak wyglądał w 30 tc :)
Zobacz załącznik 848616
Ja wszystkie ciuchy tam kupuje. Wczoraj mi przyszla i na tym zdjeciu wlasnie mierzylam :p tylko cieplutka jest ale w przyszlym tyg bedzie chlodniej to jeszcze ponosze. Dalam za nia ok 60kr i kupilam sobie jeszcze ta ze zdjecia za 23kr ze znizka klubowa ;)
Piekny masz brzusio ;)
 

Załączniki

  • 0FF475A5-05AB-4E7E-9856-3045A2909A46.png
    0FF475A5-05AB-4E7E-9856-3045A2909A46.png
    203,6 KB · Wyświetleń: 120
Dżoasia krótki protokół, dla mnie super sprawa kilka dni i po bólu. A ta twoja klinika w tym Ciechocinku mam nadzieję że przyniesie ci szczęście;) Iwo też w pracy ryczałam jak głupia, dobrze że miałam chusteczki:rofl2: Kurciu, kochana przypominasz mi siebie sprzed 10 lat gdy stałam przerażona życiem bez dziecka. Wtedy na forum Bociana była modna dieta 'Karci" ło jesssu w kilka miesięcy czekając na stymulację zeżarłam takie rzeczy że aż wstyd powtarzać. Pamiętam że dziewczyny katowały się min. surowym sokiem z buraków. Oczywiście zakupiłam sokowirówkę... Kurciu do dziś pamiętam jak rzygałam, myślałam że żołądek wypluję. No ale doczekałam się najpiękniejszego słowa "mamo" i moj największy skarb ma dziś 10 lat, kręci wałki i wyrósł na piękną dziewczynkę. Pozdrawiam cię serdecznie.
@Margit2018 , w ostateczności chusteczki znalazłam, ale za to jak wróciłam do domu, to sama się wystraszyłam własnej osoby. Rozmazana na maxa, tusz prawie spływał.
Gratuluje córeczki i powodzenia .
Jak jak narazie jestem ciocia na cały etat, studentka pisząca pracę magistersja ( już ostatnie szlify), osoba szkoląca się i ja też szkole. Dużo się dzieje.
Jak to wszystko ustanie, to wtedy pewnie będę reagować na pustkę.
 
reklama
@teraz mi sie jeszcze przypomnialo ze jesli chodzi o.przeziebienie to ma to wplyw chyba tylko na allo mlry. W zeszlym roku po szczepieniach polecielismy na Gran Canarie. Wynajelismy auto w ktorym nie dzialala klima i efekt byl taki ze po tej jednodniowej wycieczce bylam.okropnie przeziebiona. Jak wrocilam do Polski to ledwo mówiłam i strasznie mi sie lalo z nosa. Po wczasach robilismy kontrolne allo mlry i pani pytala czy nie biore jakichs lekow bo to moze zafauszowac wynik. Wiec spokijnie bym szla z Twoim gardlem. Na gardlo polecam Ci pieluszke albo jakas chustke na noc
Dobrze ze mowisz. Najwyzej w pon zadzwonie do prokocimia i zapytam na co ma wplyw. Bo jezeli tylko allo to je zrobie najwyzej pozniej bo na to sie nie trzeba zapisywac. Zeby mi tylkp te nk nie uciekly... a brzuch jak na @ juz boli. Byle wytrzymal do czwartku.
 
Do góry