reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zobacz załącznik 848596
Piekne macie brzuszki :)
Zadko do Was wpadam ale tez Wam zostawie troche „zarazkow” ciazowych ;) U nas leci 28tc :)
Widzę sukienka z h and m ;) A brzusio duuuży :) U mnie tak wyglądał w 30 tc :)
20180329_111156.jpg
 

Załączniki

  • 20180329_111156.jpg
    20180329_111156.jpg
    424,7 KB · Wyświetleń: 170
reklama
@misis188 ale piękny brzuś! chłonę fluidy!!
i może zacznę wąchać obce dzieci :D

Dziewczyny doradźcie mi. @Koniczyna82 @misis188 @gosia321 @dżoasia i inne, które robiły immunologię. W czwartek 26.04 mam mieć badania immuno. Przeróżne immunofentotyp, ana, cytokiny, kiry, allomlr, komórki NK. Na to ostatnie nie dość, że czeka się dość długo na termin, to musi być w odpowiednim dniu cyklu itp więc w marcu się nie udało zgrać z moim cyklem, to czekałam do kwietnia. A teraz mnie lekko gardło boli i coś tam w nosie kręci. Żadna to wielka choroba, bo gorączki nie mam, ale przeziębienie. I jestem na rozdrożu. Nie wiem czy przeziębienie może zafałszować wyniki i powinnam wszystko przekładać znów - wszystko poza NK mogę przesunąć np o tydzień, ale NK musi być o miesiąc żeby się zgrało z cyklem (i pozwolić endomendzie niszczyć organizm o miesiąc dłużej).
Czy przeziębienie nie będzie mialo aż takiego wpływu na wyniki.
Help.
Szczerze to nie pamietam juz. A mocno jestes przeziebiona? Ja bym tam do prokocimia zadzwonila zapytac bo juz nie jestem z tym na bierzaco i naNK sie tak do 2 tygodni czeka
 
Szczerze to nie pamietam juz. A mocno jestes przeziebiona? Ja bym tam do prokocimia zadzwonila zapytac bo juz nie jestem z tym na bierzaco i naNK sie tak do 2 tygodni czeka
Własnie jak dzwoniłam kiedyś to mówiła "na badania przyjść zdrowa". Nie jestem mocno. Gardlo tylko drapie.
No własnie się czeka do 2 tygodni, ale zgrać to z dniem cyklu to tak w rzeczywistości wychodzi 3-4 tygodnie od dziś.
 
Hej, tak mamy jeszcze jednego. Pobrali mi 18 komórek w tym 4 puste. 6 zapłodniono, 2 zarodki.
Ja mam endometrioza na prawym jajniku, mąż nasienie z ilościa plemników na poziomie 12-14mln i ruchliwość plemników ok 40%, jak dobrze pamiętam. Problemy zatem mamy oboje.
Chodzimy do Artemidy, która nie dawno otworzyła oddział w Olsztynie.myslisz że powinnam zmienić klinikę? Czy rzeczywiście zapłodnienie 2z 6 zarodków jest aż tak niskie?
A mąż robił badanie fragmentacji dna nasienia? W Artemidzie tego nie zlecają, a tam miałam jedna procedurę i przeniosłam się do Invicty w Gdańsku i po badaniu była podjęta zupełnie inna procedura. A jakie masz AMH ?
 
@teraz mi sie jeszcze przypomnialo ze jesli chodzi o.przeziebienie to ma to wplyw chyba tylko na allo mlry. W zeszlym roku po szczepieniach polecielismy na Gran Canarie. Wynajelismy auto w ktorym nie dzialala klima i efekt byl taki ze po tej jednodniowej wycieczce bylam.okropnie przeziebiona. Jak wrocilam do Polski to ledwo mówiłam i strasznie mi sie lalo z nosa. Po wczasach robilismy kontrolne allo mlry i pani pytala czy nie biore jakichs lekow bo to moze zafauszowac wynik. Wiec spokijnie bym szla z Twoim gardlem. Na gardlo polecam Ci pieluszke albo jakas chustke na noc
 
reklama
Do góry