reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny, juz jutro jade po swoje 'dzieciaki' :-) mam nadzieje ze sie dobrze rozwijaly, wierze w je ale z drugiej strony ciągle strach... od jutra urlop i rekonwalescencja :tak:i przygotowania do piątkowej obrony:szok: bedziemy bronic sie w ... trójke ;) hehe najciekawsze jest to ze prawdopodobnie w czasie trawania obrony bede czekac lub bede tuz po wyniku bety która odkryje karty .....:szok: nieźle co?? pozdrawiam was :laugh2:
 
reklama
Witajcie kochane!
Nie dam rady nadrobić wszystkich postów, ale chciałam się pochwalić ,że 21.09 zostałam mamą Lenki-waży 3950g i ma 57cm.Jest przecudowna i kochana.Pozdrawiam Was wszystkie i życzę oby wszystkim Wam się udało.
 
Elcia83 doskonale Cię rozumiem, Twoja Mama napewno teraz Cię wspiera gdzieś tam daleko, ja proszę o wsparcie mego Tatę... trzymam kciuki abyś za 9 miesięcy mogła się nam tu pochwalić jak Magdusia 31 - Magdusia gratulacje! Oby każda z nas już niedługo była taka szczęśliwa jak Ty teraz ... i Aduś16 mocno trzymam kciuki za jutrzejszy dzień!
 
Witajcie kochane!
Nie dam rady nadrobić wszystkich postów, ale chciałam się pochwalić ,że 21.09 zostałam mamą Lenki-waży 3950g i ma 57cm.Jest przecudowna i kochana.Pozdrawiam Was wszystkie i życzę oby wszystkim Wam się udało.
No narescie sie odezwalas Gratuluje.Widze ze tez masz malego klocka a i dluga jest.Jeszcze raz pociechy z Lenki.:-):-):-):-)
 
Hej dziewczynki, dziękujemy za wasze zrozumienie, kciuki, dobroć. Dobro powraca
Mam dobre wieści



Jesteśmy bardzo szczęśliwi
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
Wszystko dobrze serduszko pika. Maleństwo ma 6 cm dokładnie i na początku odpychało się nóżkami i hola do góry i tak kilka razy, jakie to niesamowite. Potem jakby się przestraszyło i schowało troche, pani chciała zrobić zdjęcie buźki ale się nie udawało, kazała mi kaszleć a małe cisza i spokój, na przekór.
Warto było tyle czekać, oj warto. I każda łza poszła w zapomnienie. Choć przyznam, że bardzo się bałam bo od wczoraj znów bolał mnie brzuch a dalej taki nie wyrośnięty praktycznie.

Dziewczynki wiele z Was jeszcze czeka na to przeżycie ale ja naprawdę wierzę w to że Wam się uda, medycyna z każdym dniem idzie postępowo, a i Wy dzięki temu forum dojrzejecie, uwierzycie. Z tym wsparciem tutaj napewno Wam się uda, ani przez chwilę nie przestajecie w to wątpić. Ja w kalendarzyku swoim zapisywałam z tyg wyprzedzeniem np w weekend wpisałam na dzisiaj, widzimy naszego zdrowego dzidziusia. Może coś w tym jest.

&&&&&&&&&&&&&& i pozytywne ciążowe fluidki dla Was.




Dziękuje dziewczynki
 
Magdusia gratulacje!!!Duza ta Twoja Lenka:)Niech zdrowo rosnie na pocieche Mamusi:-)
Zosia wreszcie,bo juz sie martwilam. A Malenstwo madre chowa sie jak taki golutki nie ubrany,a wszyscy chca patrzec;-). A powaznie ciesze sie bardzo,ze wszystko dobrze. To ja w swoim kalendarzyku zapisze "8.10.2012 beta 112" i wierze,ze sie spelni...
 
Niuska spełni się przeczytaj książkę Secret, może nie wszystko tam jest prawdą ale ja podkreśliłam fragmenty.
&&&&&& za Cibie i resztę

A wogóle nie pamietam ale ktoś to chyba dziś obchodzi urodziny. Wszystkiego najlepszego i spełnienia tego najskrytszegi marzenia
A może mi się coś pomerdało :-D
 
Elcia, trzymam mocno kciuki. Kiedy testujesz?
Aduś, kciuki zaciśnięte podwójnie, za obronę i za wysoką betę. Będziesz miało co opijać, oczywiście soczkiem:-D

Zosia,
teraz to tylko łzy szczęścia mogą Ci płynąć. Mi też się łezka zakręciła, jak czytałam twój post. Bardzo Ci gratuluję i życzę dużo zdrówka Tobie i Maleństwu. To musi być pełnia szczęścia usłyszeć bicie serduszka swojej wyczekiwanej, wymodlonej i wymarzonej dzidzi.
Magdusia, chociaż my się jeszcze nie znamy, to Tobie również gratuluję pięknej i zdrowej córy. Ucałuj ją mocno ode mnie. Niech się zdrowo chowa. No i pogratuluj dumnemu tatusiowi:-D
 
Zosiak - super wieści - to niesamowite jak się widzi, ze w środku siedzi taki maly człowieczek :tak:
gratuluję pozytywnych wieści!!!!!!!!!!!!

Aisha - widzę, ze USG już w poniedziałek, więc pozaciskam kciukaski za pukające serduszko &&&&&&&&&&&&&&&

Lucy - a Ty kiedy masz USG??

madzialenak - czytałam wczesniej, ze nie zamierzasz sie poddawać i bardzo mnie to cieszy ;)
to co teraz działacie??

trzymajcie się dziewczynki i myślcie pozytywnie ;) ja też po transferze z Maja chodziłam przez 2 tyg i uwazałam, ze jestem w ciąży i tak sie stało ;)
 
reklama
A wogóle nie pamietam ale ktoś to chyba dziś obchodzi urodziny. Wszystkiego najlepszego i spełnienia tego najskrytszegi marzenia
A może mi się coś pomerdało :-D

nie nie pomerdalo ci sie Zosiu - dziekuje serdecznie.

Dzis dzwonili z kliniki transfer moich mrozaczkow juz w czwartek :-). Mam nadzieje ze rozmroza sie ladnie.
 
Do góry