reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A oto obrazek na dziś:-D
Ja będę czytała ten podpis chyba cały dzień.

Miłego dzionka Wam życzę i samych rewelacyjnych wieści

1346192232_nbk7st_500.jpg
 
reklama
Drogie kobietki , miałam troche zaległości , teraz nie będę się zwracać personalnie , bo spory ruch się zrobił , po prostu życzę powodzenia i pamiętajcie , zwsze można czytać kilka set razy dziennie podpis pod obrazkiem lawendowego snu :)
Roxi - czekam z utęsknieniem i mam nadzieję, że coś wykombinujesz.
Zosiu oczywiście , ze trzymamy kciuki , robiłybyśmy to nawet gdybyś o to nie poprosiła , będzie dobrze:)
 
Eevlee mam dokladnie takie samo podejscie i obawy jak Ty. Dziewczynki ja Wam w sumie zle napisalam,ze nikt nie wie. W Polsce owszem nikt, ale w Norwegii wiedza wszyscy u mnie w pracy. Jakos musialam wytlumaczyc takie dlugie zwolnienie. Ale tam to w sumie normalna rzecz i wszyscy trzymaja kciuki.
A odnosnie mojej tesciowej jak po 2 latach dopytywania moj M sie wkurzyl i powiedzial,ze nie mozemy miec dzieci to moja tesciowa do ginekologa mi kazala isc:szok:,bo ona mysli,ze ja taki zascianek jak ona i do gina raz na 20 lat chodze. Tylko jakos mojemu mezowi badac sie nie kazala. ehhh brak slow i brak nerwow. W oczach mojej tesciowej nawet Hitler to moja wina. Moze zart nie na miejcu,ale niestety prawdziwy.


hahaha, kurde ale dzis humory dopisuja;) Kurde wywolalam burze;)
 
Zosieńko to dla Ciebie: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& BędZie ok! Dzidzia na pewno ma się swietnie :)))
 
Cześć Dziewczyny, po raz pierwszy dołączam do tego forum. Wczoraj miałam criotransfer w Novum. Podano mi 2 zarodki 3 i 4 blastomerowe. Słabe bo w 3 dobie powinny mieć 6-8. Jestem załamana bo wyhodowaliśmy w czerwcu 13 zarodków, wydawałoby się że dużo a tymczasem do wczorajszego pierwszego transferu rozmrożono już 4 najlepsze i okazało się że nie dzielą się najlepiej. Boje się, że się nie uda i nie wiem jak mam przetrwać te 12 dni do testu. Czy którejś z Was udało się przy takich zarodkach?
 
Kinia1978 nie martw się, wiem, że to niełatwe, ale zamartwianiem się nic nie poradzisz, a pozytywne myślenie jest bardzo pomocne. Rozmawiaj ze swoimi bąbelkami i dodaj im siły pozytywnym myśleniem, trzymam kciuki mocno, że zostaną z Tobą na 9 miesięcy!
 
reklama
Robię co mogę żeby czymś innym zająć umysł ale to koszmarnie trudne. Teraz to tak jakbym przez te 12 dni była w ciąży...i rozpacz mnie ogarnia że potem znowu może być nic :( za długo to oczekiwanie trwa i spokój jest przez to niestety towarem deficytowym.
 
Do góry