reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To będzie moja trzecia stymulacja. Przy pierwszej na krótkim protokole uzyskałam tylko 3 kumulusy w tym jedną dojrzałą komórkę i przyjmowałam przez 7 dni menopur po 200 j. w Drugiej stymulacji przy długim protokole uzyskałam 8 kumulusów w tym 3 dojrzałe komórki, przyjmowałam dawki 300j. menopuru przez 4 dnia a potem przez 6 dnia 225 j. Teraz nie wiem jak będzie.
Ja miałam puregon 300 , pierwsza stymulacja i tylko jeden pęcherzyk . Myśle czy nie lepiej by bulo iść długim protokołem , może wtedy uda się więcej uzyskać ?
 
Tez byłam u niego i potwierdzam- nam tez do gustu nie przypadł
Mi zlecił tym razem scraching endometrium przed transferem i wlew z intralipidu . Więc coś chciał kombinować ...bo poprzedni to tylko mówił że " trzeba próbować aż w końcu trafi się dobre zarodki" zawsze komórek mialam duzo z tego ok 8 sie zapladnialo . Transfer 3 doba 6 7 8 kom to dobry podzial ale kl B a czemu nie zostawały nigdy do zamrożenia ... cos gdzies tkwi wada
 
Asia patrząc oczami męża to bardziej ze mnie sadystka. Grunt że działałam skutecznie

Witaj
Tak jak @dżoasia już Ci napisała u nas wyglądało to bardzo podobnie.
Ogólnie od początku lekarze sugerowali dawce. Nasza determinacja i upór dała efekt w postaci środowej pozytywnej bety.
Mąż jest po 3 pełnych biopsjach
Z 1 nie udało się uzyskać ani jednego plemnika do zapłodnienia
2 po 3 miesiącach suplementacji dała nam 30 szt plemników niestety nie wskazywały ruchu postepowego. Z zapłodnionych 6 komórek 3 zaczęły się dzielić następnie 2 zatrzymały się w rozwoju i miałam transfer jednej wczesnej blastocysty - niestety beta zerowa
Kolejna procedura od nowa i kolejne miesiące suplementacji męża
Pobrali już dużo więcej plemników które po dodaniu pozywki wykazały minimalny ruch postepowy
Zapłodniły się wszystkiego 6 komórek. Mieliśmy trzy 3dniowe 8 A i trzy piękne blastocysty.
Mam nadzieję że że teraz właśnie dwa maluchy 3dniowe zostaną ze mną do grudnia. Jutro mam kolejną bete i zobaczymy jak się sprawy mają
Życzę Wam dużo wytrwałości i cierpliwości ale jak widać warto

@tamiza Bardzo podziwiam was za determinację, to bardzo budujące czytać taką historię - już ją przytoczyłam mojemu mężowi i trochę się krzywił na brokuły ale myślę, że znajdę sposoby, by go przekonać do zdrowszego trybu życia:) Powiedz jaką metodą mieliście robioną biopsję i gdzie ją robiliście??
 
;)
6eed96e0679abc47e39022574080e8e1.jpg


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje :)
 
Ej jak chcecie dam Wam numer do pewnej miłej Pani . Dziś sama do mnie dzwoniła[emoji23] . Całe 50 tys proponowała a ja głupia podziękowałam [emoji20]. Kurde trzeba było brać a nie teraz z przyczepą będę się targać po Krakowie czy warszawie żeby bankomat ukraść [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
@Kalno ale tu sama napadniesz, pociagniesz przez miasto bankomat - tz. my Ci pomozem - a tam co jeden podpis i kasa na koncie - zadna przyjemność i brak wspomnień
 
Ja miałam puregon 300 , pierwsza stymulacja i tylko jeden pęcherzyk . Myśle czy nie lepiej by bulo iść długim protokołem , może wtedy uda się więcej uzyskać ?
Kochana długi protokól ma za zadanie najpierw wyciszyć jajniki np w przypadku pcos. U Ciebie niestety wyciszanie nie ma sensu...
W końcu przerwałaś tą stymulację wtedy? Urósł ten pęcherzyk? Może trzeba było jakiegoś naturalsa próbowac? :)
 
Kalno a co u ciebie?
Sorki ze dopiero ale coś apka przestała mi działać i nie widziałam żadnych powiadomień , dopiero teraz doczytałam .
U mnie bez zmian . 16.04 kolejna wizyta i się zobaczy co dalej będzie z moim przypadkiem . Myśle zapytać czy nie będzie lepiej zrobić u mnie długiego protokołu . Nie wiem czy któraś z dziewczyn miała i lepiej na nia zadziała ?
 
reklama
Do góry