reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana długi protokól ma za zadanie najpierw wyciszyć jajniki np w przypadku pcos. U Ciebie niestety wyciszanie nie ma sensu...
W końcu przerwałaś tą stymulację wtedy? Urósł ten pęcherzyk? Może trzeba było jakiegoś naturalsa próbowac? :)
Przerwałam bo tak mi kazał , gin stwierdził ze pęcherzyk jest za mały jak na ten dc . A co do naturalsa to oczywiście ze próbowaliśmy , mam nadzieje ze żołnierzyki trafiły na to jedno biedne jajko
 
Oooo właśnie - kredyt sie sam nie spłaci - a tak - nawet jak nas zamkną to będziemy mialy wikt i dach nad glowa za darmo :D:p
BB nic o spłacaniu nie mówiła hahhha,
Macie racje taka przygoda więcej może się nie powtórzyć , może zamiast przyczepy przyjade ciągnikiem , zczepimy bankomat sznurami i wyrwiemy z miejsca? Będzie szybsza akcja niż pakowanie dźwigiem na przyczepę
 
reklama
Do góry